Bosch Akumulátorové nůžky na keře a trávu EasyShear
Kód: 0600833303
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nabíjecí kabel Micro-USB 1607000CG9, Nůž na živý plot 120 mm F016800588, Nůž na trávu 100 mm F016800589
Uživatelské výhody nářadí
- Nářadí dva v jednom: na stříhání keřů a trávy
- Beznástrojová výměna nožů umožňující bezproblémovou výměnu příslušenství
- Mobilita akumulátorového napájení poskytuje volnost v zahradě
- Hmotnost jen 530 g a kompaktní konstrukce umožňují snadné uložení a připravenost k použití
- Integrovaný lithium-iontový akumulátor 3,6 V poskytuje optimální výkon
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Snadná manipulace – lehké a dobře vyvážené nářadí s optimálním výkonem pro stříhání malých živých plotů a keřů
Snadné, lehké a flexibilní stříhání keřů a okrajů trávníku
Funkce a výhody EasyShear
Výměna nože bez nářadí
Snadná výměna nožů – stačí otočit nářadí na bok, zatlačit a vysunout spodní kryt nářadí a odebrat nůž. Poté nasaďte nůžky na keře a zastrčte kryt zpět do původní polohy a EasyShear jsou připraveny k použití bez potřeby jakéhokoli dalšího nářadí.
Indikátor nabíjení akumulátoru
Aktualizace stavu akumulátoru – praktický indikátor LED nabití akumulátoru má dva jednoduché stupně – svítí zeleně, když je nářadí zapnuté, a načerveno, když je kapacita akumulátoru nízká.
Přenosné a flexibilní nabíjení
Nabíjecí kabel micro USB lze připojit do libovolného portu USB a flexibilně nabíjet nářadí na cestách (adaptér není součástí balení).
Švýcarské laserem řezané a diamantem broušené nože zajišťují přesnost
Švýcarské laserem řezané a diamantem broušené čepele jsou mimořádně ostré, velmi odolné a poskytují fantastické výsledky.
Objednací číslo Bosch
0600833303
0 600 833 303
0.600.833.303
EAN
4059952615547
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na trávu a keře |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952615547 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Funguje s kapacitou akumulátora: | 1,5 Ah |
| Prevádzka bez zaťaženia: | do 40 min |
| Čas nabíjania akumulátora: | 3 h |
| Dĺžka nožov: | 12 cm (kríky) |
| Šírka nožov: | 8 cm (tráva) |
| Vzdialenosť nožov: | 8 mm |
| Rezaná plocha na jedno nabitie akumulátora, max.: | 22 m² |
| Hmotnosť: | 0,530 kg |
| 3,6 V: | áno |
| Indikátor stavu nabitia akumulátora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
