Bosch Akumulátorové nůžky na keře a trávu Isio
Kód: 0600833108
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nabíječka, nůž na živý plot 120 mm, nůž na trávu 80 mm, přenosné pouzdro
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní ruční nářadí, perfektní pro tvarování keřů a křovin
- Lehký a ergonomický design pro komfort a stříhání bez námahy.
- Odolný, 3,6 V lithium-iontový akumulátor je vždy připraven k použití s výdrží až 50 minut.
- Silný pohon a antiblokovací systém pro mimořádný řezný výkon a bez blokování.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si akumulátorovou mobilitu a výkon s ergonomickým designem pro stříhání bez námahy.
Lehké a kompaktní stříhání.
Funkce a výhody Isio
Plynulé stříhání bez přerušení.
Zastřihávání silnějších větví bez přerušení díky antiblokovacímu systému Bosch pro nepřetržité stříhání a rychlejší výsledky.
Vysoká kvalita řezného výkonu
Čepel se švýcarskou přesností umožňuje ostré, vysoce kvalitní řezy s optimálním výkonem a optimální odolností.
Praktické a ergonomické nářadí
Akumulátorové nůžky na trávu a keře nabízejí ergonomický design a dodávají se s oboustrannou měkkou rukojetí poskytující maximální komfort.
Snadno vyměnitelné nástavce
Inovativní systém Multi-Click zrychluje výměnu nástavců.
Konstantně přesné, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé řezání větví.
Objednací číslo Bosch
0600833108
0 600 833 108
0.600.833.108
EAN
3165140630689
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na trávu a keře |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140630689 |
| Balení: | úložný box |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Funguje s kapacitou akumulátora: | 1,5 Ah |
| Prevádzka bez zaťaženia: | do 50 min |
| Čas nabíjania akumulátora: | 3,5 h |
| Dĺžka nožov: | 12 cm (kríky) |
| Šírka nožov: | 8 cm (tráva) |
| Vzdialenosť nožov: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 0,550 kg |
| 3,6 V: | áno |
| „Antiblokovací systém“: | áno |
| Systém SDS: | áno |
| Indikátor stavu nabitia akumulátora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
