Bosch Akumulátorové nůžky na keře a trávu AdvancedShear 18V-10, 1x aku
Kód: 0600857000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor, Nabíječka, Nůž na živý plot 200 mm F016800604, Nůž na trávu 100 mm F016800605
Uživatelské výhody nářadí
- Flexibilní nářadí třídy 18 V se dvěma noži na tvarování a stříhání
- Vysoký výkon v kompaktních rozměrech: akumulátor a motor 18V POWER FOR ALL
- Pozoruhodná přesnost: švýcarské dvojité nože
- Používání jednou rukou: ideální nářadí na tvarování a stříhání mladých živých plotů, keřů nebo trávy
- Průměrně až 85 metrů čtverečních na jedno nabití akumulátoru
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vynikající výkon a manévrovatelnost pro snadné tvarování a stříhání
Systém All in one: výkonné, přesné a ovladatelné jednou rukou
Funkce a výhody AdvancedShear 18V-10
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Výměna nožů: stačí jen jedno kliknutí
Díky systému výměny nožů Bosch Multi-Click je výměna požadovaného střižného nástavce jednoduchá a trvá jen několik sekund.
Čisté a bezpečné řezání.
Výkonné vysoce kvalitní stříhání: švýcarské přesné nože s dvojitým laserovým řezem a diamantovým výbrusem umožňují přesné a kvalitní stříhání a nejvyšší odolnost.
Plynulé stříhání bez přerušení.
Přistřihování silnějších větví bez přerušení díky antiblokovacímu systému Bosch.
Zřetelný indikátor stavu nabití
Ukazatel nabití zobrazuje nabití akumulátoru pro nepřerušenou práci.
Objednací číslo Bosch
0600857000
0 600 857 000
0.600.857.000
EAN
4059952558400
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na trávu a keře |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952558400 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Prevádzka bez zaťaženia: | do 85 min |
| Čas nabíjania akumulátora: | 2 h |
| Dĺžka nožov: | 20 cm (kríky) |
| Šírka nožov: | 10 cm (tráva) |
| Vzdialenosť nožov: | 8 mm |
| Rezaná plocha na jedno nabitie akumulátora, max.: | 85 m² |
| Hmotnosť: | 1,450 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| „Antiblokovací systém“: | áno |
| Systém SDS: | áno |
| Súprava nožníc na kríky a trávu: | áno |
| Indikátor stavu nabitia akumulátora: | áno |
| Dodávka bez akumulátora a nabíjačky: | áno |
AdvancedShear 18V-10
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
