Bosch Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65, solo
Kód: 06033D5200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Pílový list NanoBlade Wood Speed 65 2609256D86, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Jednoduché rezanie bez vibrácií a pílový list bez nutnosti údržby s technológiou NanoBlade
- Optimalizovaná ergonómia umožňuje používanie v oboch rukách pri náročnejšom nasadení
- Jednoduchá a rýchla výmena pílového listu vďaka systému SDS
- Ideálna na voľné rezanie a zanorovacie rezy do dreva, konárov a plastu
- Kompatibilné s akumulátorom Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby náradie Bosch DIY - náradie pre domácich majstrov
Práca s náradím
Výkonná píla na voľné rezanie s komfortnou ergonómiou na všestranné rezacie práce v kategórii DIY a v záhrade
Výkonné univerzálne náradie na jednoduché rezanie v kategórii DIY
Funkcie a výhody UniversalCut 18V-65
POWER FOR ALL akumulátorové systému firmy Bosch
Na vŕtanie, čistenie alebo práce v záhrade. Rýchla a jednoduchá zmena medzi rozličným náradím vďaka akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V spoločnosti Bosch. Akumulátor pasuje aj do náradia iných partnerov akumulátorovej aliancie POWER FOR ALL a poskytuje ešte vyššiu flexibilitu.
Jednoduché rezanie bez vibrácií
Technológia NanoBlade umožňuje jednoduché rezanie bez vibrácií a používanie pílového listu nevyžadujúceho údržbu. Nie je potrebné žiadne olejovanie, ostrenie alebo napínanie a pílové listy je možné vymieňať jednoducho vďaka systému SDS.
Rýchla a ľahká výmena pílového kotúča
SDS umožňuje rýchlu a ľahkú bezkľúčovú výmenu pílového listu a zabezpečuje automatické uťahovanie pri zatvorení uzáveru.
Žiadne nečakané prerušenia
Ukazovateľ nabitia zobrazuje nabitie akumulátora pre neprerušenú prácu.
Spúšť s variabilnou rýchlosťou na plynulé ovládanie
Konštantná elektronika Bosch Constant Electronic riadi spúšť s variabilnou rýchlosťou s funkciou plynulého spustenia a rýchlu úpravu výkonu podľa materiálu.
Objednávacie číslo Bosch
06033D5200
0 603 3D5 200
0.603.3D5.200
EAN
4053423236101
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423236101 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 8.000 min-1 |
| Základná doska: | Oceľ |
| Hmotnosť: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 207 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 223 mm |
| Max. hĺbka rezu do dreva: | 65 mm |
| Max. hĺbka rezu do plastu: | 30 mm |
Vývoj inovatívneho pílového listu Bosch NanoBlade - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
