Bosch Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65, 1x aku
Kód: 06033D5202
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor, Nabíječka, Pilový list NanoBlade Wood Speed 65 2609256D86, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné řezání bez vibrací a pilový list bez nutnosti údržby s technologií NanoBlade
- Optimalizovaná ergonomie umožňuje používání v obou rukou při náročnějším nasazení
- Snadná a rychlá výměna pilového listu díky systému SDS
- Ideální na volné řezání a zanořovací řezy do dřeva, větví a plastu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Výkonná pila na volné řezání s komfortní ergonomií pro všestranné řezací práce v kategorii DIY a v zahradě
Výkonné univerzální nářadí pro snadné řezání v kategorii DIY
Funkce a výhody UniversalCut 18V-65
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce v zahradě. Rychlá a snadná změna mezi rozličným nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Snadné řezání bez vibrací
Technologie NanoBlade umožňuje snadné řezání bez vibrací a používání pilového listu nevyžadujícího údržbu. Není potřeba žádné mazání, ostření nebo napínání a pilové listy lze vyměňovat snadno díky systému SDS.
Rychlá a snadná výměna pilového kotouče
SDS umožňuje rychlou a snadnou beznástrojovou výměnu pilového listu a zajišťuje automatické utahování při zavření uzávěru.
Žádná nečekaná přerušení
Ukazatel nabití zobrazuje nabití akumulátoru pro nepřerušenou práci.
Spoušť s variabilní rychlostí pro plynulé ovládání
Konstantní elektronika Bosch Constant Electronic řídí spoušť s variabilní rychlostí s funkcí plynulého spuštění a rychlou úpravu výkonu podle materiálu.
Objednací číslo Bosch
06033D5202
0 603 3D5 202
0.603.3D5.202
EAN
4053423240993
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423240993 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 8.000 min-1 |
| Základná doska: | Oceľ |
| Hmotnosť: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 207 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 223 mm |
| Max. hĺbka rezu do dreva: | 65 mm |
| Max. hĺbka rezu do plastu: | 30 mm |
Vývoj inovatívneho pílového listu Bosch NanoBlade - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
