Bosch Akumulátorová pila NanoBlade AdvancedCut 18, solo
Kód: 06033D5100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Pílový list NanoBlade Wood Speed 65 2609256D86, Průhledný ochranný kryt na pilový list 1600A00J6Z, Závěsné oko, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie NanoBlade nabízí snadné řezání bez vibrací
- Bezúdržbové používání pilových listů: bez mazání, ostření nebo napínání
- Systém SDS umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu bez klíče
- Ideální pro rychlé volné řezání do dřeva, dřevěných materiálů a plastů
- Akumulátorová mobilita nabízí svobodu pohybu; závěsné oko pro snadné skladování
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si výkonné řezání bez omezení kontroly volného řezání
AdvancedCut 18 představuje ideální volbu pro kontrolované volné řezání a je vybavena 18 V bezkartáčovým motorem s dlouhou životností. Díky bezvibračním listům NanoBlades není potřeba upínání. Je to ideální pila pro rychlé, přímé řezy do dřeva a plastů do 65 mm. Systém SDS umožňuje snadnou výměnu pilového listu pro zvýšení pohodlí. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06033D5100
0 603 3D5 100
0.603.3D5.100
EAN
4053423202014
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423202014 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 7.000 min-1 |
| Základná doska: | Oceľ |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 385 mm |
| Šírka: | 291 mm |
| Výška: | 126 mm |
| Max. hĺbka rezu do dreva: | 65 mm |
| Max. hĺbka rezu do plastu: | 30 mm |
Bosch Akumulátorová píla NanoBlade AdvancedCut 18
Bosch Akumulátorová píla NanoBlade AdvancedCut 18
Vývoj inovatívneho pílového listu Bosch NanoBlade - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
