Bosch Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12, solo
Kód: 06033C9001
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Pilový list NanoBlade Wood Speed 65 2609256D86, Průsvitný ochranný kryt na pilový list 1600A00J6Z, Závěsné oko, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie NanoBlade nabízí snadné řezání bez vibrací
- Bezúdržbové používání pilových listů: bez mazání, ostření nebo napínání
- Systém SDS umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu bez klíče
- Snadné řezání do dřeva, dřevěných materiálů a plastů
- Akumulátorová mobilita nabízí svobodu pohybu; závěsné poutko pro snadné skladování
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Pila EasyCut 12 NanoBlade usnadňuje řezání jako nikdy předtím
Určeno pro použití s pilovými listy NanoBlades, které umožňují snadné řezání bez vibrací, bez mazání, ostření nebo napínání. Toto nářadí je navrženo pro ruční, přímé a krátké řezání doma nebo venku, do dřeva a plastů do tloušťky 65 mm. Je vybaveno systémem SDS, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu bez klíče. Toto nářadí nabízí akumulátorovou mobilitu a obsahuje závěsné poutko pro snadné uskladnění. Toto nářadí patří do systému 12V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro veškeré nářadí 12V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06033C9001
0 603 3C9 001
0.603.3C9.001
EAN
3165140830812
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140830812 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 4.100 min-1 |
| Základná doska: | Oceľ |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| Dĺžka: | 330 mm |
| Šírka: | 168 mm |
| Výška: | 72 mm |
| Max. hĺbka rezu do dreva: | 65 mm |
| Max. hĺbka rezu do plastu: | 30 mm |
Bosch Akumulátorová píla NanoBlade EasyCut 12
Pílenie vianočného stromčeku s Bosch EasyCut 12
Vývoj inovatívneho pílového listu Bosch NanoBlade - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
