Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green
Kód: MBL0152230
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 14 5G

Výkonný procesor a paměť
Redmi Note 14 5G je vybaven procesorem Dimensity 7025-Ultra, který poskytuje vysoký výkon a efektivitu. S různými konfiguracemi paměti, včetně 6GB+128GB, 8GB+128GB a 8GB+256GB, nabízí dostatek místa pro vaše aplikace a soubory. Paměť je rozšiřitelná až na 1TB pomocí microSD karty.

Ohromující displej
Tento model se může pochlubit 6.67palcovým AMOLED displejem s rozlišením 2400 × 1080 pixelů. Displej podporuje obnovovací frekvenci až 120Hz a dotykovou vzorkovací frekvenci 240Hz, což zaručuje plynulé a rychlé reakce. Maximální jas dosahuje až 1800 nitů, což zajišťuje vynikající viditelnost i na přímém slunci.

Pokročilý fotoaparát
Redmi Note 14 5G je vybaven trojitým zadním fotoaparátem s hlavním 108MP snímačem, který zachycuje úžasné detaily. Doplňují ho 2MP makro a 8 Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát. Přední 20MP fotoaparát je ideální na selfie a videohovory, přičemž podporuje nahrávání videa v rozlišení 1080p.

Výdrž baterie a nabíjení
S baterií s kapacitou 5110mAh a podporou 45W turbo nabíjení, Redmi Note 14 5G zajišťuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení.

Odolnost a bezpečnost
Telefon je vybaven Corning® Gorilla® Glass 5 pro zvýšenou odolnost proti poškrábání a IP64 certifikací pro odolnost vůči vodě a prachu. Bezpečnost je zajištěna pomocí snímače otisků prstů v displeji a AI rozpoznávání tváře.

Klíčové vlastnosti:
- 108MP AI trojitý fotoaparát
- 6.67palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120Hz
- Dimensity 7025-Ultra procesor
- 5110mAh baterie s 45W turbo nabíjením
- Odolnost vůči vodě a prachu s IP64 certifikací
Technické parametry
Operační systém
Android 14 + HyperOS
Odolnost
IP64
Zabezpečení
Čtečka otisků na obrazovce
Odemykání tváří
Displej
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 6.67"
Rozlišení: 2400x1080 px
Obnovovací frekvence: 120Hz
Gorilla Glass 5
Procesor
Typ: Dimensity 7025-Ultra
Počet jader: 8
Frekvence: 2,5 GHz
GPU: IMG BXM-8-256
Paměť
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 256 GB
- podpora microSDHC až do 1 TB
Fotoaparát
Zadní hlavní fotoaparát: 108 Mpx
Ultraširokoúhlý: 8 Mpx
Makro fotoaparát: 2 Mpx
Přední: 20 Mpx
Podporované sítě
2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
3G: WCDMA::B1/2/4/5/6/8/19
4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/664G: LTE TDD: B38/40/41/42/48
5G: n1/2/3/5/7/8/12/20/26/28/38/40/41/48/66/77/78
SIM
Počet portů: SIM 1 + Hybrid
Typ SIM slotu: nanoSIM
Konektivita
GPS: L1 | GLONASS: G1 | BDS: B1I | Galileo E1
Bluetooth 5.3
Wi-Fi Protocol: 802.11a/b/g/n/ac
Supports 2.4GHz Wi-Fi / 5GHz Wi-Fi
Wi-Fi Direct
USB-C
NFC
3,5mm audio jack
Senzory
Virtuální senzor přiblížení | Senzor okolního světla | Akcelerometr | Elektronický kompas | IR blaster | Gyroskop
Baterie
Kapacita: 5 110 mAh
- rychlé nabíjení 45 W
Rozměry a hmotnost
Výška: 162,4 mm
Šířka: 75,7 mm
Tloušťka: 7,99 mm
Hmotnost: 190 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554405472 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | 60959 |
| Modelový rad: | Redmi Note 14 |
| Slot na kartu: | microSDHC |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Predný fotoaparát: | 20.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 108.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja v palcoch: | 6.67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2100 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass 5 |
| Rozlíšenie displeja px: | 2400 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.50 GHZ |
| Model procesora: | Dimensity 7025 Ultra |
| Procesor: | 8× 2,5 GHz |
| Trieda krytia: | IP64 |
| Kapacita batérie: | 5100 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Gyro senzor, Akcelerometer, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Hybridný slot |
| Komunikácia: | 5G |
| Energetická trieda: | D |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Výška: | 16.24 CM |
| Šírka: | 7.57 CM |
| Hĺbka: | 0.80 CM |
| Hmotnosť: | 199 G |
| Farba: | zelená |
| Obsah balenia: | Telefón, Ochranná fólia, Puzdro, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
