Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB/512GB Midnight Black
Kód: MBL0158337
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 14 Pro

Elegantní Design a Displej
Redmi Note 14 Pro se pyšní elegantním designem s tenkým profilem a prémiovými materiály. Jeho 6,67palcový AMOLED displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů nabízí živé barvy a ostré detaily. Displej podporuje obnovovací frekvenci až 120Hz, což zaručuje plynulé přechody a skvělý vizuální zážitek.

Výkonný Procesor a Paměť
Srdcem Redmi Note 14 Pro je procesor Helio G100-Ultra, který je vyroben 6nm technologií. Tento osmijádrový procesor dosahuje rychlosti až 2,2GHz a je doplněn grafickým čipem Mali-G57 MC2. Telefon je dostupný v různých konfiguracích paměti, včetně 8GB RAM a 128GB úložiště, až po 12GB RAM a 512GB úložiště.

Působivý Fotoaparát
Redmi Note 14 Pro je vybaven 200MP hlavním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a velkým 1/1.4” senzorem. Tento fotoaparát umožňuje zachytit úžasné detaily a čisté noční záběry. Kromě toho má 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát a 2MP makro fotoaparát pro různé fotografické scénáře.

Baterie a Nabíjení
Telefon je vybaven baterií s kapacitou 5500mAh, která podporuje 45W turbo nabíjení. Díky tomu můžete telefon rychle nabít a být připraveni na celý den používání.

Bezpečnost a Konektivita
Redmi Note 14 Pro nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je snímač otisků prstů v displeji a AI rozpoznávání tváře. Telefon podporuje širokou škálu sítí včetně Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.3. Je také vybaven NFC pro bezkontaktní platby a IR blasterem.

Klíčové vlastnosti:
- 200MP hlavní fotoaparát s OIS
- 6,67palcový AMOLED displej s 120Hz obnovovací frekvencí
- Helio G100-Ultra procesor
- 5500mAh baterie s 45W turbo nabíjením
- Podpora Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.3
Technické parametry
Operační systém
Android 14 + HyperOS
Odolnost
IP64
Funkce AI
Google Gemini, AI úprava obrázků
Zabezpečení
Čtečka otisků na obrazovce
Odemknutí tváří
Displej
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 6.67"
Rozlišení: 2400x1080 px
Obnovovací frekvence: 120Hz
Corning Gorilla Glass Victus 2
Procesor
Typ: Helio G100-Ultra
Počet jader: 8
Frekvence: 2,5 GHz
GPU: Mali-G57 MC2
Paměť
Operační Paměť RAM: 12 GB
Uživatelská Paměť: 512 GB
- podpora microSDHC až do 1 TB
Fotoaparát
Zadní hlavní fotoaparát: 200 Mpx
Ultraširokoúhlý: 8 Mpx
Makro fotoaparát: 2 Mpx
Přední: 32 Mpx
Podporované sítě
2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz
3G: WCDMA: 1/2/4/5/8
4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/20/26/28/66
4G: LTE TDD: 38/40/41
SIM
Počet portů: SIM 1 + Hybrid
Typ SIM slotu: nanoSIM
Konektivita
Beidou:B1I|GPS:L1|Galileo:E1 GLONASS:G1|QZSS:L1 | Doplňkové určování polohy A-GPS Bezdrátová síť | Datová síť||Sensor Assisted Positioning
Bluetooth 5.3
Wi-Fi Protocol: 802.11a/b/g/n/ac
USB-C
NFC
3,5mm audio jack
Senzory
Senzor přiblížení | Senzor okolního světla | Akcelerometr | Elektronický kompas | IR blaster | Gyroskop
Baterie
Kapacita: 5 500 mAh
- rychlé nabíjení 45 W
Rozměry a hmotnost
Výška: 162,16 mm
Šířka: 74,92 mm
Tloušťka: 8,24 mm
Hmotnost: 180 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554406554 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | MZB0I8CEU |
| Modelový rad: | Redmi Note 14 Pro |
| Slot na kartu: | microSDHC |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 32.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 200.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6,67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2100 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2400 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.20 GHZ |
| Model procesora: | Helio G100 Ultra |
| Procesor: | 8× 2,5 GHz |
| Trieda krytia: | IP64 |
| Kapacita batérie: | 5500 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | OTG, Gyro senzor, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Hybridný slot |
| Komunikácia: | NFC, GPS |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Výška: | 16.23 CM |
| Šírka: | 7.44 CM |
| Hĺbka: | 0.84 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | čierna |
| Obsah balenia: | Telefón, Ochranná fólia, Puzdro, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
