Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8GB/256GB Aurora Purple
Kód: MBL0152213
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G
Elegantní Design a Displej
Redmi Note 14 Pro 5G se pyšní elegantním designem a kvalitním zpracováním. Telefon je dostupný ve třech barvách: Midnight Black, Coral Green a Lavender Purple. Jeho 6.67" CrystalRes AMOLED displej nabízí rozlišení 2712 x 1220 (1.5K) a obnovovací frekvenci až 120Hz. Displej je chráněn sklem Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, které zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a nárazům.

Výkonný Procesor a Paměť
Pod kapotou Redmi Note 14 Pro 5G se nachází procesor MediaTek Dimensity 7300-Ultra, který je vyroben 4nm technologií. Tento osmijádrový procesor dosahuje frekvenci až 2.5GHz a je doplněn grafickým čipem Mali-G615 MC2. Telefon je dostupný v konfiguracích 8GB RAM + 256GB úložiště, 12GB RAM + 256GB úložiště a 12GB RAM + 512GB úložiště, což zaručuje dostatek výkonu a prostoru pro všechny vaše aplikace a soubory.

Špičkový Fotoaparát
Redmi Note 14 Pro 5G je vybaven 200MP hlavním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a clonou f/1.65. Tento fotoaparát využívá technologii 16-in-1 binning, která kombinuje 16 pixelů do jednoho velkého 2.24µm pixelu, což zaručuje vynikající kvalitu snímků i při slabém osvětlení. Kromě hlavního fotoaparátu telefon disponuje 8MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a 2MP makro fotoaparátem.

Baterie a Nabíjení
Telefon je vybaven baterií s kapacitou 5110mAh, která podporuje 45W turbo nabíjení. Díky této baterii můžete telefon používat celý den bez obav z vybití.

Bezpečnost a Konektivita
Redmi Note 14 Pro 5G nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je snímač otisků prstů zabudovaný v displeji a AI rozpoznávání tváře. Telefon podporuje dual SIM (nano SIM + nano SIM nebo nano SIM + eSIM) a je kompatibilní s 5G sítěmi. Kromě toho nabízí Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6 a odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP68.

Klíčové vlastnosti:
- 200MP hlavní fotoaparát s OIS
- MediaTek Dimensity 7300-Ultra procesor
- 6.67" CrystalRes AMOLED displej
- 5110mAh baterie s 45W turbo nabíjením
- Odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP68
Technické parametry
Operační systém
Android 14 + HyperOS
Odolnost
IP68
Funkce AI
Circle to Search with Google, Google Gemini, AI editation image
Zabezpečení
Čtečka otisků na obrazovce
Odemknutí tváří
Display
Typ: AMOLED displej CrystalRes
Úhlopříčka: 6.67"
Rozlišení: 2712 x 1220 (1,5K rozlišení)
Obnovovací frekvence: 120Hz
Vzorkovací frekvence dotyku: až 480 Hz
Corning Gorilla Glass Victus 2
Procesor
Typ: MediaTek Dimensity 7300-Ultra
Počet jader: 8
Frekvence: 2,5 GHz
GPU: Mali-G615 MC2
Paměť
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 256 GB
Fotoaparát
Zadní hlavní fotoaparát: 200 Mpx
Ultraširokoúhlý: 8 Mpx
Makro fotoaparát: 2 Mpx
Přední: 20 Mpx
Podporované sítě
2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz
3G: WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19
4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66
4G: LTE TDD: 38/40/41/42/48
5G: n1/2/3/5/7/8/20/28/38/40/41/48/66/77/78
SIM
Dual SIM (nano SIM + nano SIM nebo nano SIM + eSIM)
Konektivita
Beidou:B1I|GPS:L1|Galileo:E1 GLONASS:G1|QZSS:L1 | Doplňkové určování polohy A-GPS Bezdrátová síť | Datová síť||Sensor Assisted Positioning
Bluetooth 5.4
Wi-Fi: Wi-Fi 6/Wi-Fi 5/Wi-Fi 4/802.11a/b/g Podporuje 2,4 GHz Wi-Fi | 5 GHz Wi-Fi Podporuje 1 * 1, Wi-Fi Direct
USB-C
NFC
Senzory
Senzor přiblížení | Senzor okolního světla | Akcelerometr | Elektronický kompas | IR blaster| Gyroskop | Lineární motor osy X
Baterie
Kapacita: 5 110 mAh
- rychlé nabíjení 45 W
Rozměry a hmotnost
Výška: 162,33 mm
Šířka: 74,42 mm
Tloušťka: cca 8,5 mm
Hmotnost: 190 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554407063 |
| Barva: | fialová |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | 61373 |
| Modelový rad: | Redmi Note 14 Pro |
| Slot na kartu: | microSDHC |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 20.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 200.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2100 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2712 × 1220 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.50 GHZ |
| Model procesora: | Dimensity 7300 Ultra - 8 core |
| Procesor: | 8× 2,5 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5110 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | OTG, Gyro senzor, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Hybridný slot |
| Komunikácia: | NFC, GPS |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Výška: | 16.23 CM |
| Šírka: | 7.44 CM |
| Hĺbka: | 0.84 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | fialová |
| Obsah balenia: | Telefón, Ochranná fólia, Puzdro, Kábel |
| Modelové číslo: | 24116RACCG |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
