Xiaomi Redmi Note 14S 8GB/256GB Ocean Blue
Kód: MBL0155749
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 14S

Ikonický 200Mpx fotoaparát s velkou clonou
Fotografujte úžasné záběry díky špičkovému 200Mpx hlavnímu fotoaparátu. Přibližujte, upravujte a komponujte bez ztráty jediného detailu. Zdokonalte své fotografie na mistrovská díla pomocí nejmodernějších AI nástrojů. Využijte například AI Sky pro změnu počasí a osvětlení fotografie jedním kliknutím, nebo vymažte nežádoucí objekty a rušivé elementy z vašich fotografií pomocí AI erase-tool.

Výjimečná odolnost proti poškrábání, pádům, vodě a prachu
Ochranné sklíčko Corning® Gorilla® Glass 5, nabízí lepší ochranu displeje proti poškrábání při každodenním nošení. Redmi Note 14S se nebojí se ani vody a prachu díky certifikaci IP64 a nabízí tak ochranu na té nejvyšší úrovni. Vychutnejte si větší pocit jistoty před náhodným poškozením díky kvalitnímu zpracování a několika vylepšením pevnosti a odolnosti.

Moderní a stylový design
Telefon má jen 7,98mm tenké a 179g lehké tělo a zaoblený design s moderním plochým rámem, který se dobře drží. Díky výkonnému procesoru MediaTek Helio G99-Ultra, nabízí stabilní a výjimečně plynulý uživatelský zážitek.

5000mAh baterie
Redmi Note 14S je také vybaven masivní baterií s kapacitou 5000 mAh (typ) a 67W HyperCharge nabíjením, což zaručuje rychlé nabíjení a spolehlivé používání.

Technické parametry
Displej: 6,67“ AMOLED displej | Obnovovací frekvence až 120 Hz | Špičkový jas 1300 nitů
Fotoaparát: 200 Mpx hlavní fotoaparát (OIS) | 8 Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát | 2 Mpx makro fotoaparát | 16 Mpx selfie fotoaparát
AI funkce: Google Gemini, AI Erase, AI Sky
Procesor: MediaTek Helio G99-Ultra | 6nm process
Baterie a nabíjení: 5000mAh (typ) | 67W HyperCharge
Další funkce: Snímač otisků prstů v displeji | Dolby Atmos® | Duální reproduktory | NFC | IR blaster
Stupeň krytí (IP): IP64
Rozměry: 161.1 x 74.95 x 7,98mm
Hmotnost: 179g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554431730 |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelový rad: | Redmi Note 14 S |
| Slot na kartu: | do 1000 GB |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 16.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 200.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 1300 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja px:: | 2400x1080 |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.20 GHZ |
| Procesor: | 8× 2,2 GHz |
| Trieda krytia: | IP64 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Hybridný slot |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 67 W |
| Výška: | 16.11 CM |
| Šírka: | 7.50 CM |
| Hĺbka: | 8.00 CM |
| Hmotnosť: | 179 G |
| Farba: | modrá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
