65" Samsung UE65U8072
Kód: MBL0167610
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
65" Samsung UE65U8072

Barevná symfonie u vás doma
Pokročilý procesor zvyšuje rozlišení scén až na 4K s realistickým vyjádřením barevných odstínů. Ať už budete sledovat horor nebo komedii – váš obývací pokoj ožije barvami.

Více detailů v každé scéně
Ani v té nejtmavší scéně vám už neunikne žádný detail. Rozlišení 4K UHD má až 4x více pixelů než běžné rozlišení FHD, takže obsah zostřuje a dodává mu realistický tón.

Dokonalá souhra světla a stínu
HDR zobrazuje světlé i tmavé odstíny s dokonalou přesností. Vyvážením kontrastu vytváří realistický obraz, kde černé odstíny získají skutečnou hloubku a světlé plochy vyniknou.

Obraz televize 65 palců Samsung UE65U8072 vylepšený na maximum
Filmové klasiky v novém kabátě? Žádný problém! Technologie 4K Upscaling vylepšuje rozlišení až na 4K, takže si filmy nebo seriály užijete vždy v té nejlepší kvalitě.

Barvy na Samsung TV Smart, které splynou s realitou
Technologie PurColor Samsung TV Smart UE65U8072 nabízí širokou paletu barev, které vykreslí svět tak, jak ho znáte. Nečekejte a ponořte se do scén s jedinečnými odstíny, které oživí každý záběr.

Hlubší zážitek s vylepšeným kontrastem
Funkce Zvýšení kontrastu inteligentně upravuje úroveň jasu, takže zvýrazňuje kontury, oživuje barvy a prohlubuje stíny. Vaše filmové večery díky tomu budou ještě působivější.

Nejnovější filmy vždy po ruce
Sledujte tisíce filmů a seriálů na streamovacích platformách Voyo, Netflix nebo Disney+. Užijte si gaming i bez konzole s možností cloudového hraní a mějte pod palcem svou chytrou domácnost s aplikací SmartThings. Až 7 let aktualizací navíc zaručí, že váš TV Samsung UE65U8072 bude vždy v bezpečí.

Maximální ochrana se Samsung Knox
Škodlivé stránky a aplikace nebudou mít šanci. Pravidelně aktualizovaná platforma Samsung Knox udrží vaše osobní data či připojená IoT zařízení vždy v maximálním bezpečí.

Pohybujte se v herních scénách s dokonalou plynulostí
Technologie Motion Xcelerator pečlivě vyhodnocuje přechod mezi snímky, takže televizor Samsung dokáže zobrazit i ten nejrychlejší pohyb s neuvěřitelnou přesností.

Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Integrovaný hub zajistí praktické ovládání dalších chytrých zařízení přes TV – a to včetně těch, která jsou kompatibilní s protokoly Matter nebo HCA. Oznámení o jejich stavu pak dostanete přímo na obrazovku Samsung 4K televizoru UE65U8072.

Audio na míru vašemu prostoru
Zapomeňte na manuální úpravu hlasitosti během filmových scén. TV Samsung pomocí AI rozezná různé typy zvuků a upraví je tak, aby dokonale odpovídaly akustice místnosti.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097067627 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | LED televízor |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | UE65U8072FUXXH |
| Uhlopriečka v palcoch/cm: | 65"/163 cm |
| Vysoké rozlíšenie: | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Frekvencia: | 50 HZ |
| Stojan: | Bočné nohy |
| Operačný systém: | Tizen |
| Aplikácie: | XBOX Gaming Pass, Apps Store, Magio Go, HBO GO, Skylink, T-Mobile TV GO, FilmBox, Magio TV, YouTube Kids, O2 TV, TikTok, Oktagon.TV, Kuki, Skylink Live TV, Magenta TV, Spotify, SkyShowtime, Prima +, Apple TV, Sledovanie.tv, Oneplay (pouze pro CZ), Lepšie.TV, Rakuten TV, HBO Max, Disney Plus, Prime Video, Netflix, YouTube |
| Satelitný tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| Duálny tuner: | Nie |
| TV tunery: | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| CI slot: | Áno |
| EKO senzor: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Špeciálne funkcie: | Art Store |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Filmmaker mode, Skylink Fast Scan |
| HBBTV: | Áno |
| Konektory: | RJ-45, USB, HDMI |
| Počet HDMI: | 3 |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| Wi-Fi: | Integrované |
| USB: | Áno |
| Komunikácia: | Racast, Apple Airplay 2, Bluetooth, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN): | Áno |
| Spotreba energie/1000h HDR: | 170 KWH |
| Spotreba energie/1000h SDR: | 109 KWH |
| Energetická trieda: | G |
| Herné funkcie: | Super Ultra Wide Game View, XBOX Game App, HGiG, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), VRR, Game mode |
| Systém: | 2.0 |
| Výkon reproduktorov: | 20 W |
| Rozmery (VxŠxH): | 88,22 X 144,41 X 22,2 CM |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 83,12 X 144,4 X 7,68 CM |
| Hmotnosť: | 21.0 KG |
| VESA uchytenie: | 200 × 200 |
| Farba: | Čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
