55" Samsung QE55S85F
Kód: MBL0167614
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
55" OLED S85F 4K Vision AI Smart TV (2025)
Procesor NQ4 AI Gen3 s 20 neuronovými sítěmi
Výkonný procesor s umělou inteligencí ti zaručí skvělý 4K obrazový zážitek. NQ4 AI Gen3 s 20 neuronovými sítěmi optimalizuje obraz i zvuk pro dokonalé streamování, hraní her nebo sledování sportovních přenosů.

Díky AI uvidíš úžasný obraz v 4K rozlišení
Technologie 4K AI Upscaling s 20 neuronovými sítěmi generuje obsah v detailním 4K rozlišení. Výkonný procesor NQ4 AI Gen3 zajišťuje ostrý a plynulý obraz.

Mimořádná atmosféra díky vysokému jasu a kontrastu
Rozlišení 4K, realistické barvy, vysoký jas a precizní kontrast s technologií OLED HDR posunou tvůj zážitek ze sledování na novou úroveň.
Vychutnej si přesné a věrné barvy
Certifikace PANTONE potvrzuje přesné vyjádření 2 140 barev PANTONE a 110 nově přidaných odstínů pleti.
Motion Xcelerator zobrazí čistý obraz v pohybu až do rozlišení 4K 120 Hz
Zažij gaming s maximálně dynamickým obrazem s technologií Motion Xcelerator a obnovovací frekvencí 120 Hz. Vychutnej si ostré scény při bleskové rychlosti.
Operační systém Samsung One UI Tizen
Uživatelské rozhraní One UI Tizen ti přinese personalizovaný zážitek s důrazem na zabezpečení s využitím platformy Samsung Knox. Potěší i 7 let softwarových aktualizací.
Ovládej svou chytrou domácnost z televizoru
S integrovaným SmartThings Hubem jednoduše propojíš a přizpůsobíš všechna chytrá zařízení kompatibilní se SmartThings. Ovládej celou domácnost ze své TV.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095995205 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | OLED televízor |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | QE55S85FAUXXH |
| Uhlopriečka v palcoch/cm: | 55"/138 cm |
| Vysoké rozlíšenie: | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Frekvencia: | 100 HZ |
| Stojan: | Bočné nohy |
| Operačný systém: | Tizen |
| Aplikácie: | XBOX Gaming Pass, Apps Store, Magio Go, HBO GO, Skylink, T-Mobile TV GO, FilmBox, Magio TV, YouTube Kids, O2 TV, TikTok, Oktagon.TV, Skylink Live TV, Kuki, Magenta TV, Spotify, SkyShowtime, Prima +, Apple TV, Sledovanie.tv, Oneplay (pouze pro CZ), Lepšie.TV, Rakuten TV, HBO Max, Disney Plus, Prime Video, Netflix, YouTube |
| Satelitný tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| Duálny tuner: | Nie |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C): | DVB-C2 |
| CI slot: | Áno |
| EKO senzor: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Filmmaker mode, Skylink Fast Scan |
| HBBTV: | Áno |
| Konektory: | USB, RJ-45, HDMI |
| Počet HDMI: | 4 |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| Wi-Fi: | Integrované |
| USB: | 2× |
| Komunikácia: | Racast, Apple Airplay 2, Bluetooth, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN): | Áno |
| Spotreba energie/1000h HDR: | 270 KWH |
| Energetická trieda: | G |
| Herné funkcie: | Dynamic Black EQ, 120Hz Game Accelerator, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Game Motion Plus, XBOX Game App, AMD FreeSync Premium, HGiG, Auto Game Mode (ALLM), VRR, Game mode |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorov: | 20 W |
| Rozmery (VxŠxH): | 76,44 x 122,57 x 23,53 |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 70,56 x 122,57 x 3,39 cm |
| Hmotnosť: | 18.4 KG |
| VESA uchytenie: | 300 × 200 |
| Farba: | Grafitová |
| Certifikácia dTest: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
