65" Samsung QE65Q7FAAU
Kód: MBL0167609
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung QE65Q7FAAU

Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Ulehčete si každodenní fungování s vylepšeným asistentem Bixby. Ten dokáže zpracovat několik příkazů najednou a lépe pochopit souvislosti, což udělá z vašeho Samsung Smart TV QE65Q7F centrum domácnosti.

Zvuk, který se přizpůsobuje v reálném čase
Nebuďte závislí na ovladači a nechte se pohltit filmovými příběhy. QLED Samsung televizor QE65Q7F využívá funkci Adaptivní zvuk k analýze scén a hluku v místnosti a podle potřeby automaticky přizpůsobí hlasitost.

Elegantně doplní vaši domácnost
Nechte svůj styl naplno vyniknout s personalizovanými tapetami. Zadejte klíčová slova a následně dovolte AI, aby vytvořila obrázek, který můžete nastavit na displej vašeho televizoru Samsung s úhlopříčkou 165 cm QE65Q7F.

4K rozlišení zdokonalené AI procesorem
Vychutnejte si obraz a zvuk v dokonalé symfonii. Procesor Q4 vylepšuje AI technologie, takže na televizoru Samsung uvidíte dokonale optimalizované a detailní rozlišení 4K.

Autentické barevné vyznění každé scény
Pokročilé algoritmy umělé inteligence analyzují každou scénu v reálném čase a následně upravují barevné odstíny pro ještě větší filmové vyžití.

Oblíbený obsah ve vylepšené verzi
Vracejte se k televizním klasikám s ještě větší chutí. Díky technologii 4K Upscalingu uvidíte sytější barvy a vylepšený 4K obraz, takže vás znovu ohromí i několik let staré filmy.

Více detailů s optimalizovaným kontrastem Smart TV Samsung QE65Q7F
Každý snímek bude plný detailů díky technologii Quantum HDR, která dynamicky mapuje tóny, prohlubuje černou a oživuje barvy, aby vás sledování na Smart TV Samsung QE65Q7F nepřestávalo bavit.

Jasný obraz se 100 % objemem barev
Nebaví vás sledovat vybledlé scény, které sotva vidíte? Technologie Quantum Dot zachovává 100 % objem barev při různých úrovních jasu, takže si užijete vysokou věrnost za každých okolností.

Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Užívejte si přesnost barev a maximálně vyladěný vizuální zážitek. TV Samsung 4K QE65Q7F dokáže vyjádřit až 2 140 barev a 110 odstínů kůže, což podtrhuje certifikát PANTONE.

Pohybujte se v herních scénách s dokonalou plynulostí
Technologie Motion Xcelerator pečlivě vyhodnocuje přechod mezi snímky, takže televizor Samsung dokáže zobrazit i ten nejrychlejší pohyb s neuvěřitelnou přesností.

Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Sledujte tisíce filmů a seriálů na Voyo, Netflix a Disney+ nebo zapněte oblíbenou hru přes Cloud. Abyste si zábavu užili bez rušení, můžete v aplikaci SmartThings naplánovat chod své chytré domácnosti. O vše ostatní se už postará až 7 let aktualizací, které udrží váš TV v bezpečí.

Maximální ochrana se Samsung Knox
Škodlivé stránky a aplikace nebudou mít šanci. Pravidelně aktualizovaná platforma Samsung Knox udrží vaše osobní data či připojená IoT zařízení vždy v maximálním bezpečí.

Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Integrovaný hub zajistí praktické ovládání dalších chytrých zařízení přes TV – a to včetně těch, která jsou kompatibilní s protokoly Matter nebo HCA. Oznámení o jejich stavu pak dostanete přímo na obrazovku televizoru Samsung QLED QE65Q7F.

Šetří peníze i životní prostředí
Dálkový ovladač SolarCell má na zadní straně solární panel, který umožňuje nabíjení světlem. Jeho inovativnost zároveň podtrhují zabudovaný mikrofon a hlasový asistent.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097119609 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | QLED televízor |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | QE65Q7FAAUXXH |
| Uhlopriečka v palcoch/cm: | 65"/163 cm |
| Vysoké rozlíšenie: | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Frekvencia: | 50 HZ |
| Stojan: | Bočné nohy |
| Operačný systém: | Tizen |
| Aplikácie: | XBOX Gaming Pass, Magio Go, Apps Store, HBO GO, T-Mobile TV GO, Skylink, Magio TV, FilmBox, YouTube Kids, O2 TV, TikTok, Oktagon.TV, Skylink Live TV, Kuki, Magenta TV, Spotify, SkyShowtime, Prima +, Apple TV, Sledovanie.tv, Oneplay (pouze pro CZ), Rakuten TV, Lepšie.TV, HBO Max, Disney Plus, Prime Video, Netflix, YouTube |
| Satelitný tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| Duálny tuner: | Nie |
| TV tunery: | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C): | DVB-C2 |
| CI slot: | Áno |
| EKO senzor: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Špeciálne funkcie: | Art Store |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode |
| HBBTV: | Áno |
| Konektory: | USB, RJ-45, HDMI |
| Počet HDMI: | 3 |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| Wi-Fi: | Integrované |
| USB: | Áno |
| Komunikácia: | Racast, Apple Airplay 2, Bluetooth, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN): | Áno |
| Spotreba energie/1000h HDR: | 185 KWH |
| Spotreba energie/1000h SDR: | 110 KWH |
| Energetická trieda: | G |
| Herné funkcie: | XBOX Game App, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, Game Motion Plus, HGiG, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), Game mode |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorov: | 20 W |
| Rozmery (VxŠxH): | 87,95 X 145,29 X 26,74 CM |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 83,4 X 145,29 X 6,06 CM |
| Hmotnosť: | 23.8 KG |
| VESA uchytenie: | 400 × 300 |
| Výška balenia: | 932.00 MM |
| Šírka balenia: | 148.00 MM |
| Hĺbka balenia: | 148.00 MM |
| Hmotnosť balenia: | 23800.00 G |
| Farba: | Čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
