65" Samsung QE65S90F
Kód: MBL0172670
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung 65" OLED S90F 4K Vision AI Smart TV (2025)
Procesor NQ4 AI Gen3 se 128 neuronovými sítěmi
Výkonný procesor s umělou inteligencí ti zaručí skvělý 4K obrazový zážitek. NQ4 AI Gen3 se 128 neuronovými sítěmi optimalizuje obraz i zvuk pro perfektní streaming, hraní her nebo sledování sportovních přenosů.

4K AI Upscaling vylepší každou scénu
Technologie 4K AI Upscaling Pro se 128 neuronovými sítěmi generuje obsah v detailním 4K rozlišení. Výkonný procesor NQ4 AI Gen3 zajišťuje ostrý a plynulý obraz.

Mimořádná atmosféra díky vysokému jasu a kontrastu
Sleduj svůj oblíbený obsah v tom nejlepším rozlišení – náš procesor totiž analyzuje každou scénu a upravuje jas obrazovky tak, aby ti neunikl žádný detail.

Nejlepší herní balíček
Objev novou úroveň hraní s technologiemi Motion Xcelerator, AMD FreeSync a NVIDIA G-Sync. Právě ty zajišťují ultraplynulé gaming bez trhání obrazu – s nízkou latencí a odezvou v reálném čase. Díky tomu se naplno ponoříš do svých oblíbených her a ničím se nenecháš rušit.
Operačný systém Samsung One UI Tizen
Uživatelské rozhraní One UI Tizen ti přinese personalizovaný zážitek s důrazem na zabezpečení s využitím platformy Samsung Knox. Potěší i 7 let softwarových aktualizací.
Ovládaj svoju inteligentnú domácnosť z televízora
S integrovaným SmartThings Hub snadno propojíš a přizpůsobíš si všechna chytrá zařízení kompatibilní se SmartThings. Ovládej celou domácnost ze své TV.

Minimalistický rámček ťa zaujme
Doplň svůj interiér o stylový OLED televizor, který díky štíhlému tvaru a minimalistickému rámečku elegantně zapadne do každého prostoru.

Kľúčové vlastnosti
- Uhlopriečka: 65" (165 cm)
- Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
- Obrazovka: OLED s technológiou OLED HDR+
- Obnovovacia frekvencia: 144 Hz s funkciou Motion Xcelerator 144Hz
- Procesor: NQ4 AI Gen3 s 128 neurónovými sieťami
- Upscaling: 4K AI Upscaling Pro
- Zvuk: 40W 2.1 kanálový systém s podporou Dolby Atmos
- Smart TV: Tizen OS s hlasovým asistentom Bixby
- Design: LaserSlim s tenkým profilom
- Herné funkcie: AMD FreeSync Premium Pro, VRR, ALLM
- Pripojenie: 4x HDMI 2.1, 2x USB, Wi-Fi, Bluetooth
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097090960 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | OLED televízor |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | QE65S90FATXXH |
| Uhlopriečka v palcoch/cm: | 65"/163 cm |
| Vysoké rozlíšenie: | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Frekvencia: | 100 HZ |
| Stojan: | Stredová noha |
| Operačný systém: | Tizen |
| Aplikácie: | XBOX Gaming Pass, Magio Go, Apps Store, HBO GO, Skylink, T-Mobile TV GO, FilmBox, Magio TV, YouTube Kids, O2 TV, TikTok, Oktagon.TV, Skylink Live TV, Kuki, Magenta TV, Spotify, SkyShowtime, Prima +, Apple TV, Sledovanie.tv, Oneplay (pouze pro CZ), Lepšie.TV, Rakuten TV, HBO Max, Disney Plus, Prime Video, Netflix, YouTube |
| Satelitný tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| Duálny tuner: | Nie |
| TV tunery: | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C): | DVB-C2 |
| CI slot: | Áno |
| EKO senzor: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Filmmaker mode, Skylink Fast Scan |
| HBBTV: | Áno |
| Konektory: | USB, RJ-45, HDMI |
| Počet HDMI: | 4 |
| Pripojenie slúchadiel: | Nie |
| Wi-Fi: | Integrované |
| USB: | 2× |
| Komunikácia: | Racast, Apple Airplay 2, Bluetooth, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN): | Áno |
| Spotreba energie/1000h HDR: | 420 KWH |
| Spotreba energie/1000h SDR: | 89 KWH |
| Energetická trieda: | F |
| Herné funkcie: | Mini Map Zoom, 144Hz Game Accelerator, Super Ultra Wide Game View, Game Motion Plus, AMD FreeSync Premium Pro, XBOX Game App, HGiG, Auto Game Mode (ALLM), VRR, Game mode |
| Systém repro: | 2.1 |
| Výkon reproduktorov: | 40 W |
| Rozmery (VxŠxH): | 89,67 X 144,43 X 26,52 CM |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 83,17 X 144,43 X 3,99 CM |
| Hmotnosť: | 28.0 KG |
| VESA uchytenie: | 300 × 200 |
| Farba: | Grafitová |
| Certifikácia dTest: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
