Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB Pearl Blue
Kód: MBL0126427
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Moto G54 5G Power Edition
Displej a výkon
Chytrý telefon Motorola Moto G54 je vybaven 6,5palcovým displejem s technologií LTPS a rozlišením 2400 x 1080 bodů. Tento displej nabízí ostrý obraz a jasné barvy, což je ideální pro sledování videí a prohlížení webových stránek. S obnovovací frekvencí 120 Hz bude váš zážitek ještě plynulejší.

Konektivita
Je připraven na rychlé připojení. Podporuje bezdrátové technologie, včetně 4G/LTE, 5G, Bluetooth, Galileo, GLONASS, GPS, NFC a Wi-Fi. Sítě GSM, 3G a LTE jsou také kompatibilní s tímto zařízením, což znamená, že budete mít spojení v různých oblastech.

Fotoaparát
Chytrý telefon je vybaven duálním zadním fotoaparátem s rozlišením 50 + 8 Mpx, který vám umožní zachytit skvělé fotografie s vysokým detailem. Přední fotoaparát má rozlišení 16 Mpx a je ideální pro selfie a videohovory. Fotoaparát disponuje různými režimy, včetně nočního režimu a makro režimu.

Baterie a nabíjení
Je vybaven velkou baterií s kapacitou 6000 mAh, která vám umožní dlouhou výdrž a náročné používání. Rychlé nabíjení s výkonem 30 W vám umožní rychle doplnit energii chytrého telefonu. Konektor USB-C a 3,5 mm jack jsou také k dispozici, a chytrý telefon podporuje i funkci OTG.

Technické parametry:
Displej:
Úhlopříčka displeje (palce): 6,5
Typ displeje: LTPS
Rozlišení displeje: 2400 × 1080 bodů
Obnovovací frekvence displeje: 120 Hz
Tvar výřezu: průstřel
Procesor:
Výrobce procesoru: MediaTek
Model procesoru Dimensity: 7020
Počet jader: 8
Frekvence procesoru: 2 200 MHz
Typ SIM karty: nano SIM + eSIM
Konfigurace karet: Single SIM + eSIM + paměťová karta
Konstrukce telefonu: dotykový, pro hráče
Stupeň krytí: IP52
Systém telefonu Android 13.0
Paměť
Interní paměť: 256 GB
Velikost paměti RAM: 12 GB
Podporované paměťové karty: micro SD, microSDHC, microSDXC
Maximální velikost paměťové karty: 1 TB
Navigace
Bezdrátové technologie 4G/LTE, 5G, Bluetooth, Galileo, GLONASS, GPS, NFC, Wi-Fi
Rozhraní a podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1 800 MHz, 1 900 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (3G) 1 800 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 1 800 MHz, 2 100 MHz, 2 600 MHz, 800 MHz, 900 MHz
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2
Rozlišení hlavního fotoaparátu: 50 + 8 Mpx
Světelnost zadního fotoaparátu f/1,8
Rozlišení videozáznamu 1920 × 1080
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
Rozlišení předního fotoaparátu 4640 × 3480 (16 Mpx)
Světelnost předního fotoaparátu f/2,4
Funkce fotoaparátu: automatické ostření, makro režim, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv
Stabilizace obrazu: optická
Baterie:
Kapacita akumulátoru: 6000 mAh
Vlastnosti baterie: rychlé nabíjení
Výkon nabíjení: 30 W
Konektor: USB-C
3,5 jack: Ano
OTG: Ano
Senzory a zabezpečení:
Zabezpečení: čtečka otisků prstů v displeji, odemykání tváří
Senzory akcelerometr (G-senzor), digitální kompas, gyroskop, senzor přiblížení (proximity), světelný senzor
Další parametry:
FM rádio: Ano
V balení výrobku: mobilní telefon, nabíjecí kabel, uživatelská příručka
Barva telefonu: modrá barva
Rozměry výrobku:
Šířka výrobku: 7.4 cm
Výška výrobku: 16.1 cm
Hloubka výrobku: 0.9 cm
Hmotnost výrobku: 0.2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moto G |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023254994 |
| Barva: | modrá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Motorola Moto G54 Power Edition |
| Part Number: | PB0W0004RO |
| Modelový rad: | Moto G54 5G Power |
| Modelové číslo: | XT2343-6 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,5 " |
| Rozlíšenie displeja: | 2400x1080 |
| Dotykový displej: | Áno |
| Značka procesora: | Mediatek |
| Označenie procesora: | Dimensity 7020 |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 30 W |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Dátové siete: | 5G |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Senzory: | Akcelerometer, Geomagnetický senzor, Gyroskop, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Verzia operačného systému: | Android 13 |
| Počet objektívov (predných): | 1 x |
| Počet objektívov (zadných): | 2 x |
| Komunikácia: | 5G/Wi-Fi/Bluetooth/GPS/NFC |
| Hmotnosť: | 200 G |
| Farba: | Modrá |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
