Motorola Moto G57 Power 12GB/256GB PANTONE Pink Lemonade
Kód: MBL0177563
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Moto G57 Power

Mobilní telefon s epickou baterií a skvělými snímky
Motorola Moto G57 Power je tenký a výkonný smartphone s vynikající dlouhou výdrží baterie. Kvalitní 50Mpx fotoaparát exceluje při pořizování fotek i natáčení videí. Na 6,72palcovém LCD displeji s maximálním jasem 1050 nitů uvidíte čistě a jasně všechny detaily. Pokročilé funkce moto ai vám usnadní používání mobilního telefonu a všech funkcí. Moto G57 Power v sobě ukrývá výkonný čip Snapdragon 6s Gen 4 a kvalitní baterii s kapacitou 7 000 mAh a 30W nabíjením. Díky stupni krytí IP64 odolá telefon prachu i stříkající vodě.

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Motorola Moto G57 Power
- Duální zadní fotoaparát složený z 50Mpx a 8Mpx fotoaparátu
- 7 000mAh baterie s dlouhou výdrží a podporou 30W drátového nabíjení TurboPower
- Stupeň krytí IP64 chrání telefon před prachem a stříkající vodou
- Moderní procesor Snapdragon 6s Gen 4 zajišťuje svižnou odezvu systému, stabilní chod aplikací a efektivní práci s energií
- Nechybí NFC pro bezkontaktní platby, přesná čtečka otisků prstů v displeji a kompletní výbava senzorů pro každodenní použití
- Android 16, modelová řada uvedená v roce 2025
Výkonný telefon se skvělou výdrží a jasným displejem
Na 6,72″ FHD+ displeji s obnovovací frekvencí 120 Hz bude každá scéna jako skutečná i na slunci, a to díky vysokému jasu až 1 050 nitů. Z telefonu vychází ostrý zvuk díky výkonnému stereo zvuku, hloubce Dolby Atmos a čistotě Hi-Res, která nechává vyniknout každou notu. Motorola Moto G57 Power má vysokokapacitní 7 000mAh baterii s podporou technologie TurboPower™ s výkonem 30 W.

Maximálně spolehlivý a odolný smartphone
Motorola Moto G57 Power vyniká odolností vojenské třídy, díky čemuž odolá pádům z výšky až 1,2 m a dokáže fungovat při teplotách od -20 °C až po 60 °C a v nadmořské výšce až 4 500 metrů. Displej mobilního telefonu chrání sklo Corning Gorilla Glass 7i. Stupeň krytí IP64 chrání mobilní telefon Motorola Moto G57 Power před stříkající vodou nebo prachem.

Motorola Moto G57 Power disponuje kvalitní fotozostavou
Smartphone má kvalitní fotoaparát s 50Mpx senzorem Sony LYTIA™5 s technologií Quad Pixel, který se postará o dokonalost každého záběru a zajistí živé a detailní snímky při jakémkoli světle, ať už fotíte dobrodružství ve dne nebo okamžiky po západu slunce. Na každou snímku toho nyní dostanete více pomocí 8Mpx ultraširokoúhlého objektivu.

Motorola Moto G57 Power disponuje kvalitní fotozostavou
Smartphone má kvalitní fotoaparát s 50Mpx senzorem Sony LYTIA™5 s technologií Quad Pixel, který se postará o dokonalost každého záběru a zajistí živé a detailní snímky při jakémkoli světle, ať už fotíte dobrodružství ve dne nebo okamžiky po západu slunce. Na každou snímku toho nyní dostanete více pomocí 8Mpx ultraširokoúhlého objektivu.

Engine pro vylepšení snímků
Modul pro vylepšení fotografií využívá moto ai, čím dovede každý snímek k dokonalosti vyvážením barev nebo snížením šumu. Díky nočnímu vidění můžete zachytit ještě více detailů a pořídit jasné a věrné fotky i za toho nejslabšího světla. Pořiďte čtyři pózy, udělejte snímky jednoduchým gestem ruky a sledujte, jak se vaše fotky ihned spojí ve Fotkách Google. Telefon Motorola Moto G57 Power nabízí ve Fotkách Google ještě další možnosti, kde je možné vámi zhotovené fotky upravovat podle libosti.

AI mění způsob, jak s telefonem pracujete
Motorola Moto G57 Power přináší chytřejší a intuitivnější zážitky, díky čemuž telefon předvídá vaše potřeby. S funkcí Načítání máte okamžitý přístup k nahrávání, přepisu a souhrnům, které zvýší vaši produktivitu. Prostřednictvím Gemini můžete snadněji chatovat a rozvíjet své nápady. Přes Zakroužkuj a hledej od Google vyhledáte ve svém telefonu cokoli potřebujete.

Snapdragon 6s Gen 4 pro plynulý provoz bez kompromisů
Smartphone Motorola je vybaven výkonným procesorem s rychlým 5G. Proto budete moci stáhnout seriál během několika sekund, streamovat bez záseků a videochatovat bez zpoždění, takže vše proběhne v reálném čase, ať už děláte cokoli. Motorola Moto G57 Power nabídne 12 GB paměti RAM, kterou lze snadno posílit přes funkci RAM Boost 4.0 využívající AI. Proto můžete bez problémů používat všechny aplikace, protože se v reálném čase přizpůsobuje a poskytuje vám až 24 GB virtuální paměti.

Operační systém Android 16
Android 16 přináší větší soukromí, lepší zabezpečení i flexibilitu při používání. Přes bezdrátové připojení přes NFC můžete využívat bezkontaktní platby nebo jednoduše sdílet kontakty, obrázky a videa.

Obsah balení
- Motorola Moto G57 Power
- Oboustranný kabel USB-C
- Návody
- Nástroj na vložení SIM karty
- Ochranné pouzdro

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moto G |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840493609003 |
| Barva: | růžová |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Názov modelu: | Motorola Moto G57 Power |
| Uhlopriečka displeja: | 6,72" |
| Rozlíšenie displeja px: | 2400x1080 |
| Typ displeja: | IPS |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 391 PPI |
| Svietivosť displeja: | 1 050 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Funkcie fotoaparátu: | AI fotoaparát a editácia fotografií, Automatické zaostrovanie |
| Kapacita batérie: | 7 000 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 30 W |
| Typ batérie: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 4 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 2,4 GHz (2 400 MHz) |
| Stupeň krytia: | IP64 |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Výška: | 166,23 mm |
| Šírka: | 76,5 mm |
| Hĺbka: | 8,6 mm |
| Hmotnosť: | 210,6 g |
| Bezdrôtové technológie: | A-GPS, Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G, EDGE (2.5G), GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | Jack (3,5 mm), USB-C |
| Senzory: | Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C), Obal |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Google Gemini |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |

