Motorola Moto G56 5G 8GB/256GB PANTONE Dill
Kód: MBL0163620
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Moto G56 5G

Vstupte do světa nových dimenzí
Zpříjemněte si zábavu jasným displejem FHD+ a výkonnými stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos®. Užívejte si ostré a živé detaily na 6,67palcové obrazovce i na slunci díky režimu vysokého jasu a designu bez rušivých prvků, který vás pohltí a nerozptyluje.

Získejte fotografie hodné zveřejnění
Zachytte dokonalé úsměvy pomocí funkce automatického zachycení úsměvu, vylepšete fotografie při slabém osvětlení pomocí funkce automatického nočního vidění a vytvářejte úžasné portréty pomocí režimu Portrét s AI pro dosažení realistické hloubky a jasnosti. Funkce automatického nočního vidění upravuje nastavení pro získání kvalitnějších fotografií v noci a zajišťuje, aby se zachycený obraz shodoval se zobrazeným náhledem, a to na zadním fotoaparátu i na fotoaparátu pro autoportréty.

Zakaždým křišťálově čisté záběry
Vytvářejte živé fotografie při jakémkoli světle s 50Mpx fotoaparátem Sony LYTIA™ 600 a technologií Quad Pixel pro dosažení ostřejších a detailnějších snímků. Díky ultraširokoúhlému objektivu se do každého záběru vejde více a s 32Mpx fotoaparátem, který nabízí 4násobně lepší citlivost při slabém osvětlení, můžete pořizovat úžasné autoportréty.

Rychlý výkon sítě 5G
Vyzkoušejte superrychlé stahování a streamování s procesorem MediaTek Dimensity 7060, který je vylepšen funkcí pro rozšíření RAM pro plynulý multitasking. Užívejte si výkon osmijádrového procesoru s rychlostí 5G a dostatečným úložištěm pro všechny fotografie, filmy, skladby a aplikace.

Kapacita baterie na celý den
Vychutnejte si celodenní používání s masivní 5200mAh baterií. 30W nabíjení TurboPower™ vám poskytne rychlé nabití pro hodiny používání během několika minut.

Uložte si vše
Díky vestavěnému úložišti s kapacitou až 256 GB budete mít dostatek místa na fotografie, filmy, skladby, aplikace a hry. Kromě toho můžete rozšířit úložiště až o 2 TB pomocí karty microSD™ a získat tak prostor navíc.

Klíčové vlastnosti
- Osmijádrový procesor MediaTek Dimensity 7060 s 5G a RAM Boost
- Velký 6,72” FHD+ 120Hz IPS LCD chráněný Gorilla Glass 7i
- Vyspělý fotoaparát: 50Mpx hlavní + 8Mpx ultraširoký + 32Mpx selfie
- Odolnost IP68/IP69 a vojenský standard MIL-STD-810H
- TurboPower 30W nabíjení baterie 5200 mAh na celý den
Technické parametry
Operační systém
Android: 15
Ochrana
IP68 a IP69
Displej
Typ: IPS LCD
Úhlopříčka: 6,72”
Rozlišení: 2400 × 1080 px (FHD+)
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Procesor
Typ: MediaTek Dimensity 7060 (6 nm)
Počet jader: 8
Frekvence: až 2,6 GHz
Grafika
Typ: IMG BXM-8-256
Paměť
Operační paměť RAM: 8 GB (rozšiřitelná až na 24 GB)
Uživatelská paměť: až 256 GB
Podpora microSD: ano, až 2 TB
Fotoaparát
Přední: 32 Mpx, f/2.2, HDR, Auto Night Vision
Zadní: 50 Mpx Sony LYTIA 600, f/1.8
+ 8 Mpx ultraširoký, f/2.2
Audio
Typ reproduktorů: stereo s Dolby Atmos
3,5mm jack
Konektivita
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
Bluetooth: 5.3
USB: Type-C 2.0
Jack 3,5 mm: ano
NFC: závisí na regionu
SIM
Počet SIM: 2
Druh SIM: 1× nano SIM + eSIM (a slot pro microSD)
Podporované sítě
4G: LTE (více pásem)
5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n26/n28/n38/n40/n41/n71/n75/n77/n78
Senzory
Čtečka otisků prstů (boční), akcelerometr, gyroskop, proximity, senzor okolního světla, elektronický kompas, SAR
Lokalizační služby
GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS
Zabezpečení
Odemknutí tváří: ano
Čtečka otisků prstů: ano (boční)
Baterie
Kapacita: 5200 mAh
Podpora rychlého nabíjení: ano
Výkon nabíjení W: 30 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 165,75 × 76,26 × 8,35 mm
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moto G |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023292217 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | PB7Y0033PL |
| Modelová rada: | Motorola Moto G56 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,72 " |
| Rozlíšenie displeja: | 2400x1080 |
| Farba: | zelená |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Stupeň krytia (IP): | IP68, IP69 |
| Výška: | 165,75 mm |
| Šírka: | 76,26 mm |
| Hĺbka: | 8,35 mm |
| Značka procesora: | Mediatek |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 30 W |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 32 Mpx |
| 5G: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Senzory: | Akcelerometer, Gyroskop, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Dual SIM: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Odomykanie tvárou: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
