Motorola Moto G86 5G 8GB/256GB PANTONE Spellbound
Kód: MBL0168885
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Moto G86 5G
Elegance ve vaší ruce
Design s barvami Pantone® a povrchovou úpravou Soft Luxe Texture působí hřejivě a příjemně na dotek, navíc je odolný, stylový a odolný pro každodenní používání.

Jasnější a krásnější obraz
Vychutnávejte si zářivé barvy a dechberoucí detaily na 6,67" obrazovce Super HD pOLED s nekonečným kontrastem a nyní také 2,8násobně2 vyšším jasem díky technologii HDR10+, která nabízí jas až 4 500 nitů a skvělou čitelnost i na slunci.

Spolehlivá ochrana
Moto g86 5G si vás získá svým elegantním designem a výjimečnou odolností na úrovni zařízení určených pro armádu. Díky špičkové ochraně před vlhkem a sklu Corning® Gorilla® Glass 7i, které je až 2krát odolnější proti poškrábání a rozbití při pádech, si budete moci vychutnávat ještě více dobrodružství. Zvládne vše od prachu a špíny přes písek až po nápor vody a poradí si i v extrémních podmínkách – teplotách od -20 °C do 60 °C či nadmořské výšce až do 4 500 m.1 A poskytuje dokonce i ochranu krytem úrovně IP68/IP69, takže zvládne také úplné ponoření do vody.

Ostřejší a jasnější. Ve dne v noci.
Pořizujte dokonale ostré a živé záběry bez ohledu na osvětlení díky 50 MP fotoaparátu a senzoru Sony LYTIA™ 600. A díky 4krát vyšší citlivosti při slabém osvětlení a optické stabilizaci obrazu nebudou vaše záběry nikdy rozmazané – ani v náročných podmínkách.

Famózní autoportréty
Vytvářejte autoportréty ve vysokém rozlišení s 32 MP fotoaparátem a nahrávejte 4K videa s technologií Quad Pixel, díky které budou jasné a detailní i při slabém osvětlení.

Dokonale vypadající vzpomínky
Systém na vylepšení fotek, který využívá technologii moto ai, zlepší barvy a jas u všech fotografií, aby působily tak ostře a zářivě, jako by byly dílem profesionála.

Vždy připraven na dobrodružství - připraven zvládnout více
S výkonným procesorem MediaTek Dimensity 7300 si můžete vychutnávat rychlé připojení 5G pro dokonale rychlé streamování, hraní her online a stahování souborů. S pamětí RAM o velikosti až 8 GB8 a 256 GB úložištěm6 (rozšiřitelným až na 1 TB7), zvládnete hravě pracovat i s několika aplikacemi současně. Optimalizace RAM se zase postará o hladké přepínání mezi aplikacemi tím, že v případě potřeby využije část úložiště k vytvoření virtuální paměti RAM8.

Klíčové vlastnosti
- Výkonný čip MediaTek Dimensity 7300 s podporou 5G a RAM Boost
- 6,67” Super HD pOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz
- 50 Mpx fotoaparát Sony LYTIA 600 s OIS a AI
- Baterie 5200 mAh s rychlým nabíjením TurboPower 30 W
- Odolnost IP68/IP69, MIL-STD-810H a design z veganské kůže
Technické parametry
Operační systém
Android: 15
Displej
Typ: pOLED
Úhlopříčka: 6,67”
Rozlišení: 2712 × 1220 px
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Procesor
Typ: MediaTek Dimensity 7300 (4 nm)
Počet jader: 8
Frekvence: Neuvedeno
Grafika
Typ: Mali-G615 MC2
Paměť
Operační paměť RAM: 8 GB (rozšiřitelná až na 24 GB)
Uživatelská paměť: 256 GB
Podpora microSD: ano, až 1 TB
Fotoaparát
Přední: 32 Mpx (Quad Pixel), HDR
Zadní: 50 Mpx Sony LYTIA 600 s OIS + 8 Mpx ultraširoký
Audio
Typ reproduktorů: stereo s Dolby Atmos
Konektivita
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth: 5.4
USB: Type-C 2.0
Jack 3,5 mm: ne
NFC: ano
SIM
Počet SIM: 2
Druh SIM: 1× nano SIM + eSIM
Podporované sítě
4G: LTE (více pásem)
5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n26/n28/n38/n40/n41/n71/n77/n78
Senzory
Čtečka otisků prstů (v displeji), akcelerometr, gyroskop, proximity, senzor okolního světla, elektronický kompas, SAR
Lokalizační služby
GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS
Zabezpečení
Odemknutí obličejem: ano
Čtečka otisků prstů: ano (v displeji)
Baterie
Kapacita: 5200 mAh
Podpora rychlého nabíjení: ano
Výkon nabíjení W: TurboPower 30 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 161,21 × 74,74 × 7,87 mm
Hmotnost: 185 g
Obsah balení
Moto G86, Kabel s konektory USB typu A a typu C, příručky, nástroj na vyjímání SIM karty, ochranné pouzdro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moto G |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023295478 |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | XT2527-2 |
| Modelový rad: | Motorola Moto G86 5G |
| Slot na kartu: | Do 1 TB |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Maximálna svetelnosť: | 1.9 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 32.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 4500 Nit |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2712 × 1220 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.50 GHZ |
| Procesor: | 8× 2,5 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Podpora MMS, FM rádio, Dolby Atmos, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | Jack 3,5 mm, USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Single SIM + eSIM |
| Komunikácia: | Glonass, Galileo, 3G, A-GPS, 4G, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Výška: | 16.12 CM |
| Šírka: | 7.47 CM |
| Hĺbka: | 0.79 CM |
| Hmotnosť: | 185 G |
| Farba: | modrá |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, Ochranná fólia, Puzdro, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
