Bosch Vysokotlaký čistič GHP 5-65 X
Kód: 0600910600
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nastavitelná trubice 3 v 1 (nerezová ocel), Pistole Bosch, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký čisticí výkon: Čerpadlo z eloxovaného hliníku s pístem z nerezové oceli zajišťuje ideální kombinaci vysokého průtoku s vysokým tlakem pro vynikající čisticí výkon
- Praktický: Teleskopická rukojeť z kovu umožňující snadné manévrování. Mobilní a prostorově úsporný díky bubnu na hadici
- Všestranný: Lze použít vestoje i vleže
- Samonasávací: Pro práci s vodou z externích vodních zdrojů
- Automatické zastavení motoru a čerpadla: Snižuje spotřebu proudu a vody
- Systém Venturi
- Buben na hadici
- AutoStop
- Funkce samonasávání
- Variabilně nastavitelná plochá sprejová tryska
- Vodní filtr (vestavěný)
- Tryska Turbo/Roto
- Ruční stříkací pistole
- Nastavitelná stříkací trubice s vějířovitou tryskou Vario
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0600910600
0 600 910 600
0.600.910.600
EAN
3165140810173
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profesionální vysokotlaké čističe GHP |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140810173 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ano |
| Max. tlak: | 160 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Prevádzkový tlak: | 130 bar |
| Max. teplota privádzanej vody: | 50 °C |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Dĺžka hadice: | 10 m |
| Materiál (hadica): | Zosilnená gumená hadica |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 24 kg |
| Menovitý prietok: | 485 l/h |
| Max. prietok: | 520 l/h |
| Čerpací systém: | Výkyvná doska |
| Piest: | Trojitý, ušľachtilá oceľ |
| Typ motora: | Indukcia |
| Menovitý výkon: | 2.400 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
