Bosch Vysokotlaký čistič GHP 5-13 C
Kód: 0600910000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Variabilně nastavitelná plochá sprejová tryska, Vodní filtr (vestavěný), Ruční stříkací pistole, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Efektivita: excelentní výkonová hmotnost, aby bylo čištění rychle hotovo
- Dlouhá životnost: robustní a spolehlivé mosazné čerpadlo poháněné klikovým mechanismem s pístem s keramickým povrchem
- Možnost přizpůsobení: variabilní tlak pro optimální flexibilitu
- Všestrannost: funkce samonasávání, aby se voda čerpala z kbelíku nebo zásobníku
- Tichý provoz: technologie automatického zastavení automaticky vypne motor a čerpadlo, když je spínač uvolněn
- Čisticí odsávací systém: pro větší komfort
- Snadná přístupnost pro rychlou údržbu
- Systém Venturi
- AutoStop
- Funkce samonasávání
- Indikátor tlaku (manometr)
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0600910000
0 600 910 000
0.600.910.000
EAN
3165140716765
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profesionální vysokotlaké čističe GHP |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140716765 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 140 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Prevádzkový tlak: | 130 bar |
| Max. teplota privádzanej vody: | 50 °C |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Dĺžka hadice: | 8 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 17 kg |
| Max. prietok: | 520 l/h |
| Čerpací systém: | Kľukový hriadeľ |
| Piest: | Trojitý, ušľachtilá oceľ s keramickou vrstvou |
| Typ motora: | Indukcia |
| Menovitý výkon: | 2.300 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
