Bosch Čistič potrubí (8 metrů) pro GHP Prima
Kód: F016800441
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody
- 8 m dlouhý čistič potrubí pro odstraňování usazenin v potrubích, odpadech, toaletách atd.
- Mosazná tryska se zpětnými tryskami pro posouvání čisticí trysky čištěným potrubím
- Ideální pro tlak 100 až 150 bar
Vhodné pro
GHP 5-55, GHP 5-65, GHP 5-65 X, GHP 5-75, GHP 5-75 X Professional
Objednací číslo Bosch
F016800441
F 016 800 441
F.016.800.441
EAN
3165140816106
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro vysokotlaké čističe GHP Prima |
|---|---|
| EAN: | 3165140816106 |
| Balení: | karton |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Dĺžka hadice: | 8 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
