Bosch Vysavač na suché vysávání EasyVac 3
Kód: 06033D1000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Papírový filtrační sáček 2609256F34, Předřazovací filtr 2609256F37, Plochý skládaný filtr 2609256F36, Štěrbinová hubice 2609256F26, Podlahová hubice 2609256F25, Univerzální adaptér 2609256F28, 2,2 m hadice 2609256F29, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadno se přenáší a skladuje díky kompaktní lehké konstrukci
- Pro pohodlné skladování lze veškeré příslušenství připojit k vysavači
- Při používání s elektrickým nářadím se automaticky zapíná a vypíná
- Čištění suchých materiálů, v autě, v domě nebo při řezání a broušení
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vysavač Bosch EasyVac 3 se snadno používá, je přenosný, ideální pro boj se suchými nečistotami, a to kdekoli
Vychutnejte si s vysavačem Bosch EasyVac 3 bezstarostné čištění, snadný transport a lehké skladování. Veškeré kabely a hadicové příslušenství připojíte přímo na vysavač pro snadné a pohodlné skladování. Přesun a skladování tohoto vysavače usnadňuje praktická rukojeť. Vysává suché i těžko přístupné nečistoty v dílně, doma nebo v autě. Tento vysavač umožňuje přímé připojení ke kterému koli nářadí Bosch Home & Garden a elektrickému nářadí jiných výrobců, a to díky flexibilnímu univerzálnímu adaptéru a jeho kónickému tvaru. Automaticky se zapíná a vypíná v synchronizaci s nářadím, výrazně zlepšuje ovládání a snižuje čas potřebný k čištění.
Objednací číslo Bosch
06033D1000
0 603 3D1 000
0.603.3D1.000
EAN
3165140873925
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140873925 |
| Balení: | karton |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Kolieska, počet: | bez koliesok |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.000 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 700 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 2,1 l |
| Max. podtlak - Turbína: | 240 mbar |
| Max. prietok - Turbína: | 35 l/s |
| Hmotnosť: | 4,3 kg |
| Dĺžka: | 525 mm |
| Šírka: | 320 mm |
| Výška: | 263 mm |
Bosch Vysávač na suché vysávanie EasyVac 3
Sortiment vysavačů Bosch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
