Bosch Vysavač na mokré a suché vysávání UniversalVac 15
Kód: 06033D1100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Papírový filtrační sáček 2609256F32, Předřazený filtr 2609256F41, Filtr 2609256F35, Štěrbinová hubice 2609256F26, Rukojeť 2609256F31, 2 sací trubky 2609256F27, Podlahová hubice 2609256F21, Gumová hubice / kartáčová vložka 2609256F23, 2,2 m hadice 2609256F29, Univerzální adaptér 2609256F28, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Podlahová hubice pro univerzální použití při vysávání mokrých a suchých materiálů
- Pro pohodlné skladování lze veškeré příslušenství připojit k vysavači
- Bez nutnosti výměny filtru, díky zabudovanému mokrému a suchému kazetovému filtru
- Ideální pro ofukování listí a nečistot z těžko dostupných míst
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Obdivuhodná univerzálnost s Bosch UniversalVac 15 – mokré a suché čištění v různých prostorách
Mokré a suché nečistoty nemají šanci proti vysavači Bosch UniversalVac 15, který se snadno používá. Je ideální pro univerzální použití a lze jej použít k ofukování listí venku, čištění podlah a během svépomocných prací. Tento vysavač umožňuje přímé připojení k jakémukoli nářadí Bosch Home & Garden a elektrickému nářadí jiných výrobců, a to díky flexibilnímu univerzálnímu adaptéru a jeho kónickému tvaru.
Objednávací číslo Bosch
06033D1100
0 603 3D1 100
0.603.3D1.100
EAN
3165140873963
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140874007 |
| Balení: | karton |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Menovitý príkon: | 1.000 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 15,0 l |
| Objem netto (kvapalina): | 8,5 l |
| Objem vrecka na prach: | 11,8 l |
| Max. podtlak - Turbína: | 240 mbar |
| Max. prietok - Turbína: | 65 l/s |
| Hmotnosť: | 6,9 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 490 mm |
| Šírka: | 455 mm |
| Výška: | 395 mm |
Bosch Vysávač na mokré a suché vysávanie UniversalVac 15
Sortiment vysavačů Bosch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
