Bosch Akumulátorový vysavač na mokré a suché vysávání AdvancedVac 18V-8, solo
Kód: 06033E1000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Univerzální adaptér 2609256F28, Rukojeť 2609256F31, 2,2 m hadice 2609256F29, Papírový sáček na prach - možnost dokoupení pouze jako sada po 5 ks 2609256F68, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Suché, mokré, hrubé nebo jemné: AdvancedVac 18V-8 zvládne odstranit všechny typy nečistot
- Možnost připojení k elektrickému nářadí umožňuje odsávání prachu při broušení nebo vrtání
- Rychlé nafukování vzduchových matrací nebo odfukování listí díky integrované funkci foukání
- Rozličné příslušenství pro rozmanité použití v domácnosti, zahradě, autě nebo při kempování
- Přepínání mezi režimem plného výkonu a režimem Eco jediným přepnutím spínače
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Univerzální vysavač 3 v 1 Bosch AdvancedVac 18V-8: úklid, nafukování a odsávání prachu v interiéru i exteriéru
AdvancedVac 18V-8 je přenosný všestranný vysavač Bosch 3 v 1 pro odstraňování nečistot a nafukování v interiéru i exteriéru. Díky sérii užitečného příslušenství umožňuje rychlé čištění mokrých a suchých nečistot nebo prachu, hrubých a jemných nečistot v domácnosti, zahradě, automobilu nebo karavanu. Vysavač lze snadno připojit k elektrickému nářadí řady Bosch Home & Garden a jiných výrobců díky flexibilnímu univerzálnímu adaptéru, a tak zaručuje čisté pracoviště. Toto je vysavač Bosch typu 3 v 1, který díky integrované funkci rovněž umožňuje nafukování a vyfukování, a poskytuje praktické využití při odfukování listí v zahradě nebo nafukování vzduchových matrací a hraček do bazénu. Využívejte praktickou prodlouženou výdrž akumulátoru v režimu Eco a objem nádoby 8 litrů, jakož i kolečka a prodlužovací trubky pro praktické čištění podlahy, z něhož vás nebude bolet záda. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06033E1000
0 603 3E1 000
0.603.3E1.000
EAN
4059952570396
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952570396 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kolieska, počet: | 4 |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 8 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 83 mbar |
| Max. podtlak - Turbína: | 92 mbar |
| Max. podtlak - Vysávač - režim ECO: | 68 mbar |
| Max. podtlak - Turbína - režim ECO: | 73 mbar |
| Max. prietok - Vysávač: | 20 l/s |
| Max. prietok - Turbína: | 29 l/s |
| Max. prietok - Vysávač - režim ECO: | 17 l/s |
| Max. prietok - Turbína - režim ECO: | 26 l/s |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,8 kg |
| Dĺžka: | 376 mm |
| Šírka: | 278 mm |
| Výška: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
