Bosch Vysavač na mokré a suché vysávání AdvancedVac 20
Kód: 06033D1200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Papírový filtrační sáček 2609256F33, Předřazený filtr 2609256F41, Filtr 2609256F35, Štěrbinová hubice 2609256F26, Rukojeť 2609256F31, 2 sací trubky 2609256F27, Podlahová hubice 2609256F21, Kartáčová vložka 2609256F22, Gumová vložka hubice 2609256F24, 2,2 m antistatická hadice 2609256F30, Univerzální adaptér 2609256F28, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Čistí dílenské prostory od prachu a třísek, jakož i od mokrého materiálu
- Při používání s elektrickým nářadím se automaticky zapíná a vypíná
- Vypouštěcí ventil umožňuje účinné vypuštění načerpaného velkého objemu vody
- Ideální pro ofukování listí a nečistot z těžko dostupných míst
- Antistatická hadice minimalizuje elektrický výboj
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Výkonný, univerzální vysavač Bosch AdvancedVac 20 na všechny nečistoty, mokré nebo suché
Univerzální vysavač Bosch AdvancedVac 20 je ideální řešení pro sběr kapalných a suchých materiálů z podlahy nebo pro použití během svépomocných prací. Velké objemy vody lze snadno vypouštět přes vypouštěcí ventil, zatímco funkce ofukování vyfukuje listí a nečistoty z těžko dostupných míst. Jeho antistatická hadice minimalizuje elektrický výboj. Tento vysavač umožňuje přímé připojení k jakémukoli nářadí Bosch Home & Garden a elektrickému nářadí jiných výrobců, a to díky flexibilnímu univerzálnímu adaptéru a jeho kónickému tvaru. Automaticky se zapíná a vypíná v synchronizaci s nářadím, výrazně zlepšuje ovládání a snižuje čas potřebný k čištění.
Objednávací číslo Bosch
06033D1200
0 603 3D1 200
0.603.3D1.200
EAN
3165140874007
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140874007 |
| Balení: | karton |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.000 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 20,0 l |
| Objem netto (kvapalina): | 13,5 l |
| Objem vrecka na prach: | 16,8 l |
| Max. podtlak - Turbína: | 260 mbar |
| Max. prietok - Turbína: | 70 l/s |
| Hmotnosť: | 7,6 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 530 mm |
| Šírka: | 460 mm |
| Výška: | 400 mm |
Bosch Vysávač na mokré a suché vysávanie AdvancedVac 20
Sortiment vysavačů Bosch
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
