Bosch Univerzální držák BM 1
Kód: 0601015A01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Výhody náradia pre používateľa
- Flexibilná montáž držiaka napríklad pomocou skrutiek, magnetov alebo na statív
- Vďaka spone je BM1 ideálne náradie na aplikácie na strope
- Prestavovanie výšky s aretáciou na bezpečné a presné vyrovnanie
- Jednoduché upevnenie lasera
- Ideálny aj v kombinácii s teleskopickou tyčou BT 350 Professional
- Použiteľný ako statív na zem s vyťahovacími podpernými nohami
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Objednávacie číslo Bosch
0601015A01
0 601 015 A01
0.601.015.A01
EAN
3165140781893
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky pro lasery |
|---|---|
| EAN: | 3165140781893 |
| Balení: | karton |
| Závit: | 1/4" |
| Maximálne zaťaženie: | 1 kg |
| Hmotnosť, cca: | 0,5 kg |
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
