Bosch Teleskopická tyč TP 320
Kód: 0603693101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Svorka s držákem nářadí, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Tyč pro křížové a laserové linie
- Tři teleskopické části zajištěné proti otáčení zaručují snadné postavení
- Pružená horní deska: tyč se flexibilně a stabilně upevňuje v nejrůznějších úhlech
- Včetně držáku (závit 1/4")
- Robustní provedení hliníkové konstrukce
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Snadné a univerzální nastavení nivelačního nářadí s Bosch TP 320 v každé požadované výšce
Teleskopická tyč Bosch TP 320 usnadňuje rychlé a flexibilní nastavení nivelačního nářadí v každé požadované výšce. S pracovním rozsahem od 0,1 m do 3,20 m umožňuje pohodlné umístění nářadí v blízkosti stropu nebo podlahy. Je vybavena čtyřmi teleskopickými částmi s rychlospojkami pro rychlé a snadné nastavení a dodává se s patkami pro nářadí a montáž pro ještě větší všestrannost. Pružená horní deska zajistí pružné, avšak bezpečné upevnění v každém úhlu. Její kompaktní skládací formát a praktický transportní obal umožňují úsporné skladování a přepravu. Pro použití se vším nivelačním nářadím se závitem ¼"
Objednací číslo Bosch
0603693101
0 603 693 101
0.603.693.101
EAN
4059952648330
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické tyče |
|---|---|
| EAN: | 4059952648330 |
| Balení: | karton |
| Pracovná výška: | 10 – 320 cm |
| Veľkosť tyče: | 106 – 320 cm |
| Závit držiaka: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
