Bosch Stolní vrtačka PBD 40
Kód: 0603B07000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 1600A000UA, Rychloupínací svorka 1600A000TT, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Doporučuje se používání nářadí s pracovním stolem Bosch PTA 2400, který je pro vrtačku ideálně připraven
- Pro vrtání kovu doporučujeme použít vysoce kvalitní vrtáky s příměsí kobaltu Bosch HSS-Co
- Digitální systém pro snadné odečítání otáček a hloubky vrtání
- Rychloupínací svorka přidržuje dokonce i kruhové materiály pro přesnost vrtání
- Bezklíčové přesné sklíčidlo automaticky dotahuje vrták
- 2rychlostní převodovka: velká síla na prvním převodovém stupni a vysoké otáčky na druhém převodovém stupni
- Pro dosažení lepších výsledků jednoduše přizpůsobte rychlost materiálu pomocí elektroniky Bosch Electronic
- Přesné a pravoúhlé řezání
- Snadné a rychlé sériové vrtání
- Ideální také pro vrtání do kovu
- Elektronicky indikované otáčky a konstantní elektronika pro snadné a přesné přednastavení co nejvhodnějších otáček
- Inovativní digitální indikace, jak přesně je hluboký vrt – bezproblémové zvládání řady otvorů zejména v dřevěných konstrukcích
- 2 rychlosti převodovky: první stupeň s velkým točivým momentem a druhý stupeň s vysokými otáčkami
- S kvalitním, přesným, bezklíčovým sklíčidlem, vrták perfektně držen bezpečnostním prstencem
- Integrace laseru pomáhá během vrtání, zjednodušuje a zpřesňuje ho, dioda LED pro dobře osvětlenou pracovní oblast
- Rychloupínací svorka pro fixaci kulatých obrobků pro přesné výsledky
- Obrobky nastavovány do přesných a bezpečných pozic paralelním dorazem a velkou pracovní deskou
- Pohodlné vrtání pod kontrolou díky otočnému kolečku a integrované rukojeti Softgrip
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Snadné dosažení přesnosti s Bosch PBD 40 – komfortní vrtání s přesností
Stolní vrtačka Bosch PBD 40 nabízí jedinečnou kombinaci preciznosti a pohodlí. Odečítání otáček a hloubky vrtání na jejím digitálním displeji nebo otočení knoflíku pro plynulé nastavení otáček. Nabízí rychloupínací svorku pro upevnění i kruhových materiálů, zatímco bezklíčové precizní sklíčidlo automaticky dotahuje vrták pro zvýšení pohodlí. Je vybavena 2rychlostní převodovkou, na prvním převodu dodává velkou sílu a na druhém stupni vysoké otáčky pro perfektní přizpůsobení materiálu. Je ideální pro použití při různých pracích se dřevem, kovem a hliníkem. Je vybavena LED, laserem, systémem Bosch Electronic, velkou pracovní deskou a paralelním dorazem.
Objednací číslo Bosch
0603B07000
0 603 B07 000
0.603.B07.000
EAN
3165140569187
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stacionární vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140569187 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 710 W |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 200 – 850 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 600 – 2.500 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnosť: | 11,2 kg |
| Šírka základnej dosky: | 330 mm |
| Hĺbka základnej dosky: | 350 mm |
| Výška základnej dosky: | 30 mm |
| Výška celková: | 650 mm |
| Max. vŕtací zdvih: | 90 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 40 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 13 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Bosch Stojanová vŕtačka PBD 40
Prezentácia Bosch Stojanová vŕtačka PBD 40 - nemecky, anglický text
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
