Bosch Magnetická jádrová vrtačka GBM 50-2
Kód: 06011B4020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Adaptér na korunový vrták 1619PB3771, Klíč s vnitřním šestihranem 3 mm 1619PB3772, Klíč s vnitřním šestihranem 4 mm 1619PB3773, Klíč s vnitřním šestihranem 6 mm 1619PB3774, Vyrážeč vrtáků MT2 1619PB3776, Redukční pouzdro (MT2/MT1) 1619PB3777, Otočný kolík 1619PB3778, Bezpečnostní popruh 1619PB3779, Nádoba na chladivo 1619PB3763, Držák nádoby na chladivo 1619PB4127, Klika 1619PB3747, Balení kufr 1619PB4107
Uživatelské výhody nářadí
- Praktické, odolné, vysoce efektivní a bezpečné: laserová technologie poskytuje rychlé cílové nastavení, výkonný motor pro odolné a efektivní přesné vrtání, systém odpojení napájení pro ochranu před úrazem elektrickým proudem
- Systém inteligentního rozhraní HMI: servisní displej upozorňuje na preventivní údržbu (výměna uhlíků) a výstražný indikátor zatížení podporuje dlouhou životnost
- Ideální pro náročné jádrové vrtání do kovu: vysoká magnetická síla poskytuje silný odpor při vrtání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBM 50-2 Professional: Podrobnější informace
Elektrická magnetická korunová vrtačka do kovu Bosch GBM 50-2 je praktická, odolná, mimořádně účinná a bezpečná. Díky nejlepšímu poměru ceny a výkonu ve své třídě je toto nářadí ideální pro náročné korunové vrtání do kovu, vrtání spirálovými vrtáky a řezání závitů do kovu. Laserová technologie umožňuje rychlé cílové nastavení a systém odpojení napájení poskytuje ochranu před úrazem elektrickým proudem. Systém inteligentního rozhraní HMI zajišťuje jednoduchý servis a kontrolu opotřebení uhlíků a zabraňuje nečekanému přerušení práce. Dlouhou životnost nářadí zajišťuje indikátor zatížení, který zabraňuje přehřívání. Aktivace magnetického pole s vysokou magnetickou silou usnadňuje přesné vrtání.
Objednávací číslo Bosch
06011B4020
0 601 1B4 020
0.601.1B4.020
EAN
3165140937672
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stacionární vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140937672 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 50 – 250 / 510 min-1 |
| Pripájací závit vretena: | MT 2 – DIN 228 |
| Hmotnosť: | 14,7 kg |
| Šírka: | 196 mm |
| Dĺžka: | 274 mm |
| Výška: | 444 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 1,5 / 50 mm |
Séria vŕtačiek Bosch GBM Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
