Bosch Set GOL 32 D + BT 160 + GR 500
Kód: 0601068502
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GOL 32 D Professional, Ochrana čočky, Olovnice, Nastavovací trn, Inbusový klíč, Balení přepravní kufr 1600A000LF, BT 160 Professional, GR 500 Professional, Krabicová libela, Ochranné pouzdro
Uživatelské výhody nářadí
- Ideální pro použití ve venkovním prostředí, díky odolnému krytu s ochranou proti prachu a stříkající vodě (IP 54)
- Objektiv s velkou světelností pro ostrý obraz cíle
- Bezpečná přeprava díky blokovacímu zařízení kompenzátoru
- Cílový kolimátor pro hrubé vyrovnávání
- Pětiprvkový hranol pro dobré odečítání krabicové libely
- Rovný obraz
- Velké zaostřovací tlačítko pro snadné vyrovnávání
- Objektiv s vysokou světelností pro ostrý obraz cíle (měřicí lať)
- Nekonečné nastavování stupňů/úhlů prostřednictvím kluzné spojky
Objednávací číslo Bosch
0601068502
0 601 068 502
0.601.068.502
EAN
3165140745017
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optické nivelační přístroje |
|---|---|
| EAN: | 3165140745017 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Merná jednotka: | 360° |
| Zväčšenie: | 32x |
| Presnosť nivelácie: | 1 mm na 30 m |
| Pracovný dosah: | 120 m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Statívový závit: | 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 213 mm |
| Šírka: | 134 mm |
| Výška: | 143 mm |
Optický nivelačný prístroj Bosch GOL 32 D / GOL 32 G Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
