Bosch Set GOL 26 D + BT 160 + GR 500
Kód: 0601068002
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GOL 36 D Professional, Ochrana čočky, Olovnice, Seřizovací trn, Inbusový klíč, Přenosný kufr 1600A000LF, BT 160 Professional, GR 500 Professional, Krabicová libela, Ochranné pouzdro
Uživatelské výhody nářadí
- Vybaveno pro venkovní použití díky robustnímu kovovému krytu s ochranou proti prachu a stříkající vodě (IP 54)
- Robustní konstrukce s cílovým kolimátorem integrovaným do přístroje a integrovanou krabicovou libelou
- Bezpečná přeprava díky aretačnímu zařízení kompenzátoru
- Cílový kolimátor pro hrubé vyrovnání
- Pětiúhelníkový hranol pro dobré odečítání krabicové libely
- Velké zaostřovací tlačítko pro snadné vyrovnání
- Jasný objektiv pro vynikající odečítání měřicí latě
- Vysoká přesnost (1,6 mm/30 m) na dlouhé vzdálenosti
- Plynulé nastavování stupňů/úhlů pomocí kluzné spojky s oboustranným ovládáním
- Přímý obraz
Objednací číslo Bosch
0601068002
0 601 068 002
0.601.068.002
EAN
3165140744997
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optické nivelační přístroje |
|---|---|
| EAN: | 3165140744997 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Merná jednotka: | 360° |
| Zväčšenie: | 26x |
| Presnosť nivelácie: | 1,6 mm na 30 m |
| Pracovný dosah: | 100 m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Statívový závit: | 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 213 mm |
| Šírka: | 134 mm |
| Výška: | 143 mm |
Nivelačný prístroj Bosch GOL 26 D a GOL 26 G Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
