Bosch Optický nivelační přístroj GOL 26 D
Kód: 0601068000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GOL 26 D Professional, Ochrana na čočku, Olovnice, Seřizovací trn, Inbusový klíč, Balení přenosný kufr 1600A000LF
Uživatelské výhody nářadí
- Vybaveno pro použití v exteriéru díky stabilnímu kovovému krytu s ochranou proti prachu a stříkající vodě (IP 54)
- Robustní design s cílovým kolimátorem zabudovaným do přístroje a integrovanou krabicovou libelou
- Bezpečná přeprava díky blokovacímu zařízení kompenzátoru
- Cílový kolimátor pro hrubé vyrovnávání
- Pětiúhelníkový hranol pro dobré odečítání krabicové libely
- Velké zaostřovací tlačítko pro snadné vyrovnávání
- Objektiv se silným světlem pro vynikající odečítání měřicí latě
- Vysoká přesnost (1,6 mm/30 m) pro dlouhé vzdálenosti
- Plynulé nastavování stupňů/úhlů prostřednictvím kluzné spojky s oboustranným ovládáním
- Rovný obraz
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601068000
0 601 068 000
0.601.068.000
EAN
3165140559317
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optické nivelační přístroje |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140559317 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Merná jednotka: | 360° |
| Zväčšenie: | 26x |
| Presnosť nivelácie: | 1,6 mm na 30 m |
| Pracovný dosah: | 100 m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Statívový závit: | 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 213 mm |
| Šírka: | 134 mm |
| Výška: | 143 mm |
Nivelačný prístroj Bosch GOL 26 D a GOL 26 G Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
