Bosch Řetězová pila UniversalChain 40
Kód: 06008B8402
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
pilový řetěz, kryt řetězu, vodicí lišta
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor 1 800 W a rychlost řetězu 12 m/s umožňují rychlé řezání
- Koncentrický systém SDS pro beznástrojové, snadné napínání řetězu a jeho výměnu
- Nádrž na olej s boční orientací a rýhovaným víčkem usnadňuje nalévání oleje
- Hmotnost pouze 4,2 kg a ergonomická konstrukce pro pohodlné ovládání
- Ideální nářadí pro řezání větví, palivového dřeva a polen
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Elektrická pila UniversalChain navržená s ohledem na maximální výsledky s minimálním úsilím
Snadné použití a vynikající výsledky
Funkce a výhody UniversalChain 40
Systém SDS: beznástrojové napínání a nastavení řetězu
Koncentrický systém SDS pro beznástrojové, snadné napínání řetězu a jeho výměnu.
Bočně orientovaná nádrž na olej
Velká nádrž na olej s boční orientací s prakticky rýhovaným víčkem zaručuje snadné plnění systému automatického mazání řetězu.
Bezpečná a robustní brzda proti zpětnému rázu
Robustní ochranný kryt ruky s integrovaným systémem brzdy proti zpětnému rázu při aktivaci zaručuje úplné zastavení řetězu a bezpečnost uživatele.
Vynikající kvalita a vynikající výkon
Řetěz Oregon spolu se systémem automatického mazání zaručuje vynikající řezný výkon.
Navrženo s ohledem na redukci zablokování
Ergonomická konstrukce krytu umožňuje pohodlné čištění a zlepšuje průchod třísek, čímž snižuje výskyt blokací a přestojů a zaručuje mimořádně efektivní práci.
Objednací číslo Bosch
06008B8402
EAN
4059952608174
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952608174 |
| Príkon motora: | 1.800 W |
| Priemer okruhu kosenia: | 350 mm |
| Rýchlosť reťaze: | 12 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Počet článkov: | 57 |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou): | 4,3 kg |
| Systém SDS: | áno |
| Automatické mastenie: | áno |
| Bezpečnostný systém Quick Stop: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
