Bosch Nůžky na živý plot UniversalHedgeCut 50
Kód: 06008C0501
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie ProSilence poskytuje vysoký výkon s hlukem sníženým o 80 % na 91 dB(A)
- Délka čepele 50 cm a rozteč zubů 26 mm pro náročné stříhání
- Účinný motor 480 W a střižný výkon poskytují pozoruhodné výsledky
- Perfektní pro zastřihování středně velkých živých plotů.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Optimální výkon a hluk nižší o 80 %: stříhání středně velkých živých plotů
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody UniversalHedgeCut 50
Neuvěřitelný výkon a méně hluku
Nůžky na živý plot ProSilence disponují krytem pohlcujícím hluk a energeticky účinným motorem. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a snížené energetické nároky a je o 80 % tišší než naše přední nůžky na živý plot
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé, přesné a čisté stříhání větví.
Funkce výkonného pilování
Výkonné funkce řezání umožňují pilování větví, které jsou větší než rozteč zubů, a tedy všestranné a nepřerušované stříhání větví
Komfortní pro práci v každé poloze.
Vícepolohová obručová přední rukojeť umožňuje komfortní práci v jakékoli poloze. Její ergonomická zadní rukojeť zaručuje ideální rovnováhu a zlepšené ovládání.
Stříhání bez přerušování
Tlusté větve nejsou problém s patentovaným antiblokovacím systémem Bosch, který zaručuje rychlejší výkon a stříhání bez přerušení.
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé stříhání větví.
Bezpečné zastřihování stěn a chodníků.
Chránič nožů umožňuje bezpečné zastřihování podél zdí a při zemi.
Objednací číslo Bosch
06008C0501
0 600 8C0 501
0.600.8C0.501
EAN
4059952614656
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952614656 |
| Príkon motora: | 480 W |
| Medzera zubov: | 26 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Chránič nožov: | áno |
| Funkcia pílenia: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
