Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot UniversalHedgeCut 18V-50, solo
Kód: 0600849K00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor: využijte vysoký výkon a dlouhou životnost
- Patentovaný antiblokovací systém Bosch umožňuje řezání silnějších větví bez zasekávání
- Lehká konstrukce snižuje únavu uživatele
- Excelentní výsledky práce na různých středně velkých živých plotech (větve o tloušťce až 20 mm)
- Čepele se švýcarskou přesností: optimální řezný výkon a optimální odolnost
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živé ploty s bezuhlíkovým motorem pro pozoruhodné výsledky práce
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody UniversalHedgeCut 18V-50
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Jasný přehled o stavu akumulátoru dokonce i během práce
Přehled a jistota, že akumulátor je dostatečně nabitý na plánovanou práci: indikátor nabití akumulátoru prakticky a přehledně zobrazuje stav akumulátoru bez nutnosti přestat používat nářadí.
Plynulé stříhání bez přerušení.
Prostřihávání silnějších větví bez přerušení díky antiblokovacímu systému Bosch.
Vynikající výkon a delší životnost
Bezuhlíkový motor kombinuje delší životnost s vysokým výkonem, zatímco kompaktnost dodává nářadí lehkost a dobrou ovladatelnost.
Čisté a bezpečné řezání.
Vysoce kvalitní švýcarské pilové listy umožňují hladké řezání větví až do tloušťky 20 mm a zaručují ideální řezný výkon a špičkovou odolnost.
Objednací číslo Bosch
0600849K00
0 600 849 K00
0.600.849.K00
EAN
4059952558783
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952558783 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. metre štvorcové na jedno nabitie akumulátora 2,5 Ah: | 300 m2 |
| Výdrž akumulátora 2,5 Ah: | do 55 min |
| Dĺžka nožov: | 50 cm |
| Medzera zubov: | 20 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
UniversalHedgeCut 18V
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
