Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot UniversalHedgeCut 18V-55, 2x aku
Kód: 0600849J02
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 akumulátory, nabíječka, zakrytování nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon a dlouhá životnost díky bezuhlíkovému motoru
- Stříhá silnější větve bez zasekávání díky patentovanému antiblokovacímu systému Bosch
- Lehká konstrukce minimalizuje únavu uživatele
- Stříhá středně velké živé ploty různých druhů s větvemi tloušťky až 20 mm
- Odolné čepele se švýcarskou přesností zaručují optimální stříhání
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Akumulátorové nůžky na živé ploty s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motorem poskytují vynikající výsledky práce
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody UniversalHedgeCut 18V-55
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje také do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Jasný přehled o stavu akumulátoru dokonce i během práce
Přehled a jistota, že akumulátor je dostatečně nabitý na plánovanou práci: indikátor nabití akumulátoru prakticky a přehledně zobrazuje stav akumulátoru bez nutnosti přestat používat nářadí.
Plynulé stříhání bez přerušení.
Přistřihování silnějších větví bez přerušení díky antiblokovacímu systému Bosch.
Vynikající výkon a delší životnost
Bezuhlíkový motor kombinuje delší životnost s vysokým výkonem, zatímco kompaktnost dodává nářadí lehkost a dobrou ovladatelnost.
Čisté a bezpečné řezání.
Vysoce kvalitní švýcarské pilové listy umožňují hladké řezání větví až do tloušťky 20 mm a zaručují ideální řezný výkon a špičkovou odolnost.
Objednací číslo Bosch
0600849J02
0 600 849 J02
0.600.849.J02
EAN
4059952580401
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952580401 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. metre štvorcové na jedno nabitie akumulátora 2,5 Ah: | 300 m2 |
| Výdrž akumulátora 2,5 Ah: | do 55 min |
| Dĺžka nožov: | 55 cm |
| Medzera zubov: | 22 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
UniversalHedgeCut 18V
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
