Bosch Nůžky na živý plot EasyHedgeCut 55
Kód: 0600847C02
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Zakrytování nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná manipulace: lehké nůžky na živý plot, navržené tak, aby co nejméně zatěžovaly vaše ramena a záda.
- Pohodlné držení při práci: dobře vyvážené nářadí a ergonomické rukojeti se postarají o pohodlnou pracovní polohu.
- Vynikající výkon: motor se silným tahem a vzdálenost nožů 16 mm dodávají potřebnou sílu při stříhání mladších či menších až středně velkých živých plotů.
- Optimální vyváženost a ergonomie pro pohodlnou práci v jakékoli pozici
- Motor „High-Power“ se 450 W pro stříhání s velkou silou
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Lehké a ergonomicky navržené pro zastřihování malých a středně velkých živých plotů a keřů.
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody EasyHedgeCut 55
Optimální řezný výkon.
Vysokootáčkový 450 W motor poskytuje silný řezný výkon pro konzistentně čistý řez s vynikajícími výsledky.
Lehké a dobře vyvážené nářadí
Lehká a kompaktní konstrukce je ideální pro každodenní údržbu malých živých plotů a keřů. Poskytuje manipulaci a ovládání na vynikající úrovni.
Bezpečné zastřihování zdí a chodníků.
Chránič nožů umožňuje bezpečné zastřihování podél zdí a při zemi.
Ergonomická konstrukce umožňuje delší ořezávání
Ergonomická konstrukce umožňuje komfortní práci
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určené pro rychlé řezání větví.
Objednací číslo Bosch
0600847C02
0 600 847 C02
0.600.847.C02
EAN
4059952570822
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952570822 |
| Príkon motora: | 450 W |
| Medzera zubov: | 16 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Chránič nožov: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
