Bosch Nůžky na živý plot EasyHedgeCut 45
Kód: 0600847A05
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Vysokootáčkový 420 W motor dodává výkon, rychlost, čisté řezy.
- Vyvážená hmotnost s ergonomickým ovládáním pro pohodlnou práci v jakékoli poloze.
- Lehká, 2,6 kg, s kompaktním designem pro snadné ovládání a manipulaci.
- Nůž délky 45 cm a rozteč zubů 16 mm pro nenáročné stříhání
- Perfektní pro zastřihování malých živých plotů.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Lehké a ergonomicky navržené pro zastřihování malých a středně velkých živých plotů a keřů.
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody EasyHedgeCut 45
Vysoké otáčky řezu.
Vysokootáčkový 420 W motor dodává vysoké otáčky, poskytující konzistentně čistý řez s vynikajícími výsledky.
Lehké a dobře vyvážené nářadí
Lehká a kompaktní konstrukce je ideální pro každodenní údržbu malých živých plotů a keřů. Poskytuje manipulaci a ovládání na vynikající úrovni.
Bezpečné zastřihování zdí a chodníků.
Chránič nožů umožňuje bezpečné zastřihování podél zdí a při zemi.
Ergonomická konstrukce umožňuje delší ořezávání
Ergonomická konstrukce umožňuje komfortní práci
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé řezání větví.
Objednací číslo Bosch
0600847A05
0 600 847 A05
0.600.847.A05
EAN
4059952570785
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952570785 |
| Príkon motora: | 420 W |
| Medzera zubov: | 16 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Chránič nožov: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
