Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot EasyHedgeCut 18-45, 1x aku
Kód: 0600849H02
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor, Nabíječka, Kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Antiblock systém umožňuje nepřetržité stříhání.
- Lehké 18 V akumulátorové nůžky na živý plot.
- Akumulátor Li-ion POWER FOR ALL 18 V poskytuje optimální výkon.
- Délka nože 45 cm a rozteč zubů 15 mm pro lehké stříhání.
- Napájení akumulátorem zaručuje volný pohyb po zahradě.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
EasyHedgeCut 18-45 jsou perfektní pro údržbu a zastřihování malých a středně velkých živých plotů
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody EasyHedgeCut 18-45
Akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje také do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Plynulé stříhání bez přerušení.
Zastřihování silnějších větví bez přerušení díky antiblock systému Bosch pro nepřetržité stříhání a rychlejší výsledky.
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé řezání větví.
Bezpečné zastřihování stěn a chodníků.
Chránič nožů umožňuje bezpečné zastřihování podél zdí a při zemi.
Lehké a dobře vyvážené nářadí
Lehká a kompaktní konstrukce umožňuje snadné ovládání
Objednací číslo Bosch
0600849H02
0 600 849 H02
0.600.849.H02
EAN
4059952574967
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952574967 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Výdrž akumulátora 2 Ah: | do 100 min |
| Dĺžka nožov: | 45 cm |
| Medzera zubov: | 16 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
