Bosch Nůžky na živý plot AdvancedHedgeCut 65
Kód: 06008C0801
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie ProSilence umožňuje vysoký výkon se sníženým hlukem o 80 % na 93 dB(A)
- Délka čepele 65 cm a rozteč zubů 34 mm pro náročné sekání
- Skluzná spojka s vysokým točivým momentem (50 – 70 Nm) umožňuje snadné sekání silných větví
- Ideální pro sekání středně velkých až velkých živých plotů
- Vysoce výkonný motor 500 W a vysoká řezná síla umožňují rychlou práci
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vysoký výkon se sníženým hlukem až o 80 %: pro sekání velkých živých plotů
Vhodný pro každé použití.
Funkce a výhody AdvancedHedgeCut 65
Neuvěřitelný výkon a méně hluku
Nůžky na živý plot ProSilence disponují krytem pohlcujícím hluk a energeticky účinným motorem. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a snížené energetické nároky a je o 80 % tišší než naše přední nůžky na živý plot
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určené pro rychlé, přesné a čisté sekání větví.
Ergonomická konstrukce umožňuje delší ořezávání
Dobře vyvážené a ergonomické nářadí umožňuje komfortní práci a snižuje námahu horní části těla
Funkce výkonného pilování
Výkonné funkce řezání umožňují pilování velkých větví, které se nevejdou mezi zuby
Komfortní pro práci v každé poloze.
Vícepolohová obručová přední rukojeť umožňuje komfortní práci v jakékoli poloze. Její ergonomická zadní rukojeť zaručuje ideální rovnováhu a zlepšené ovládání.
Bezpečné zastřihování stěn a chodníků.
Chránič nožů umožňuje bezpečné zastřihování podél zdí a při zemi.
Objednací číslo Bosch
06008C0801
0 600 8C0 801
0.600.8C0.801
EAN
4059952614731
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952614731 |
| Príkon motora: | 500 W |
| Medzera zubov: | 34 mm |
| Krútiaci moment trecej spojky: | 60 Nm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 4,0 kg |
| Chránič nožov: | áno |
| Funkcia pílenia: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
