Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot AdvancedHedgeCut 36V-65-28, solo
Kód: 060084A301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, kryt nožů
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější střih
- Manipulace bez námahy díky lehké, ergonomické konstrukci
- Patentovaný antiblokovací systém Bosch zabraňuje zasekávání a umožňuje nepřerušovaný střih
- Rychlost střihu odpovídající výkonu elektrického nářadí
- Pozoruhodný střih větví o tloušťce až 28 mm, jako např. živých plotů z hlohu a trnek
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Výkonný střih živých plotů s komfortem akumulátorového napájení
Výkonný střih živých plotů s komfortem akumulátorového napájení
Funkce a výhody AdvancedHedgeCut 36V-65-28
Akumulátor pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
Dokončete náročné práce díky systému POWER FOR ALL 36 V: jeden akumulátor pro veškeré nářadí třídy Power Line 36 V. Užijte si maximální výkon bez síťového kabelu.
Technologie Syneon: delší provoz
Technologie Syneon průběžně analyzuje požadovaný výkon a dodává z akumulátoru jen tolik energie, kolik je potřeba k dosažení optimálního výkonu během náročných prací a maximální výdrže při méně intenzivních pracích.
Vynikající výkon a delší životnost
Bezuhlíkový motor kombinuje delší životnost s vysokým výkonem, zatímco kompaktnost dodává nářadí lehkost a dobrou ovladatelnost.
Jasný přehled o stavu akumulátoru dokonce i během práce
Snadné zajištění dostatečného nabití pro plánovanou práci: indikátor nabití akumulátoru přehledně a prakticky zobrazuje stav akumulátoru.
Přesný střih díky ostrým nožům
Vysoce kvalitní nože vyrobené ve Švýcarsku umožňují dlouhodobý provoz a špičkový výkon při střihu živých plotů. Přesný a čistý střih větví o tloušťce až 28 mm.
Střih bez přerušování
Patentovaný antiblokovací systém Bosch předchází zdržování při střihu silnějších větví. Potenciální zasekávání řeší tato speciální funkce, která zaručuje střih bez přerušování a rychlejší práci.
Funkce výkonného pilování
Výkonné funkce řezání umožňují pilování větví, které jsou větší než rozteč zubů, a tedy všestranné a nepřerušené řezání větví
Vícepolohové řezání díky nové konstrukci rukojeti
Ergonomická rukojeť umožňuje snadné přenášení nářadí, méně namáhá zápěstí a ruce při dlouhodobém střihu. Spoušť pokrývá celou vnitřní stranu rukojeti a při používání nářadí vyžaduje menší sílu.
Lehké a dobře vyvážené nářadí
Lehká a kompaktní konstrukce umožňuje snadné ovládání
Ergonomická konstrukce umožňuje delší ořezávání
Ergonomická konstrukce umožňuje komfortní práci
Vynikající úchop pro komfort a kontrolu
Zóna Softgrip nabízí komfortní manipulaci s nářadím a vynikající kontrolu, užitečný prvek v aplikacích vyžadujících rozsáhlý provoz nářadí.
Objednací číslo Bosch
060084A301
0 600 84A 301
0.600.84A.301
EAN
4059952558868
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952558868 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.200 min-1 |
| Výdrž akumulátora 2 Ah: | do 50 min |
| Max. metre štvorcové na jedno nabitie akumulátora 2 Ah: | 260 m2 |
| Dĺžka nožov: | 650 mm |
| Medzera zubov: | 30 mm |
| Max. priemer strihu: | 28 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,5 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1185 x 240 x 195 mm |
AdvancedHedgeCut 36V-65-28
AdvancedHedgeCut 36V-65-28: Antiblokovací systém
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
