Bosch Napájecí adaptér BA 18-12 Professional
Kód: 1608M00C4A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody
- Spolehlivý záložní napájecí zdroj pro GLL 18V-120-33 CG, který zlepšuje efektivitu práce
- Práce bez přerušování změnou z akumulátoru třídy 18 V na akumulátory Bosch Professional 12 V a 10,8 V
- Vyšší flexibilita jako součást konceptu trojitého napájecího zdroje, který umožňuje používání akumulátorů Li-ion Bosch třídy 18 V a 12 V, jakož i alkalických akumulátorů
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch BA 18-12 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový adaptér BA 18-12 je zásadním příslušenstvím pro profesionály, kteří oceňují flexibilitu a účinnost. Tento adaptér umožňuje plynulou změnu mezi nabíjecími akumulátory Bosch Professional třídy 18 V a 12 V, takže umožňuje nepřetržitou práci, i když se akumulátor 18 V nabíjí. Je kompatibilní s přístrojem GLL 18V-120-33 CG a je cenným doplňkem do každé sady nářadí.
Tento akumulátorový adaptér je navržen jako podpora konceptu trojitého napájecího zdroje přístroje GLL 18V-120-33 CG. Je ideálním řešením pro profesionály, kteří potřebují k nářadí spolehlivý záložní napájecí zdroj, aby mohli pracovat bez přerušování.
Objednací číslo Bosch
1608M00C4A
1 608 M00 C4A
1.608.M00.C4A
EAN
4059952655444
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry pro akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 4059952655444 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V, 10,8 V |
| Hodí sa pre: | GLL 18V-120-33 CG |
| Hmotnosť, cca: | 0,12 kg |
| Vhodné pre batérie: | 12 V a 10,8 V |
Video Bosch BA 18-C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
