Bosch Akumulátorový adaptér UniversalUSB 18V-45 pro kutily
Kód: 1600A02WS1
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody
- Všestranný akumulátorový adaptér 18 V s funkcí powerbanky
- Výstupy USB-C® a USB-A poskytují celkově až 5 V/3 A + 5 V/1,5 A
- Vestavěný indikátor stavu informuje o zbývajícím napětí
- Kompaktní konstrukce s praktickou kovovou sponou umožňuje snadné připnutí na oděv
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
1600A02WS1
1 600 A02 WS1
1.600.A02.WS1
EAN
4053423250862
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry pro akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 4053423250862 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| USB prípojka - Výstupné napätie: | 5,0 V |
| USB-C prípojka - Výstupný prúd: | 3,0 A |
| USB-A prípojka - Výstupný prúd: | 1,5 A |
| Max. prípustná dĺžka USB kábla: | 1,5 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
