Bosch Akumulátorový adaptér GAA 18V-48 Professional
Kód: 06188000L6
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody
- Kompaktní nabíjecí adaptér USB pro neustálé zásoby energie
- 2 Rychlé USB nabíjecí porty až s 2,4 A
- Kovová spona na opasek pro energetické rezervy vždy po ruce
- Kompatibilní s akumulátorovou vyhřívanou bundou
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06188000L6
0 618 800 0L6
0.618.800.0L6
EAN
4053423239812
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry pro akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 4053423239812 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| USB prípojka - Výstupné napätie: | 5,0 V |
| ? USB prípojka - Výstupný prúd pri 1 USB zariadení: | 2,4 A |
| ? USB prípojka - Výstupný prúd pre každý USB port pri 2 USB zariadeniach: | 2,4 A |
| Vyhrievané pracovné oblečenie - Výstupné napätie: | 12 V |
| ? Vyhrievané pracovné oblečenie - Výstupný prúd: | 1,2 A |
| Max. prípustná dĺžka USB kábla: | 1,5 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
