Bosch Krovinorez AFS 23 -37
Kód: 06008A9000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Čepel křovinořezu, 3x Extra silná struna
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná výměna mezi extra silnou strunou nebo nožem
- Motor s výkonem ekvivalentu 1,3 HP poskytuje vynikající řezný výkon
- Nastavitelný popruh a design rukojeti zajišťují optimální nastavení nástroje pro různé uživatele
- Snadné uložení extra silné struny v bezpečnostní bariéře
- Elektrický křovinořez Bosch AFS 23-37 umožňuje snadné přepínání mezi extra silnou cívkou s lankem nebo nožem
- Bosch AFS 23-37 se hodí pro všechny druhy sekání, od tuhé a dlouhé trávy, plevele, kopřiv, třtiny až po keře
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vynikající výsledky a maximální využití na zahradě díky výkonu 1 000 W.
Křovinořez Bosch AFS 23-37 s výkonem 1,3 koňské síly umožňuje snadno zvládnout přerostlou trávu na zahradě. Možnost použití nože nebo lanka poskytuje svobodu a flexibilitu pro efektivní sekání na zahradě. Duální systém sekání umožňuje překonat každou výzvu. Pevné žací lanko zvládne vegetaci na zahradě, jako např. hrubou trávu a kopřivy. Kovový nůž je vynikající pro dřevnatější rostliny, jako např. ostružiny, malé keře a stromky. Hliníkový kryt motoru a odolné materiály zaručují odolnost a dlouhou životnost nářadí. Ergonomická přídavná rukojeť a popruh přes rameno umožňují dobré vyvážení nářadí a komfortní práci.
Objednací číslo Bosch
06008A9000
0 600 8A9 000
0.600.8A9.000
EAN
3165140824309
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140824309 |
| Balení: | karton |
| Príkon motora: | 950 W |
| Systém kosenia: | ostrá čepeľ / extra-silná struna |
| Šírka záberu - čepeľ: | 23 cm |
| Šírka záberu - lanko: | 37 cm |
| Hrúbka lanka: | 3,5 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
