Bosch Akumulátorový křovinořez AdvancedBrushCut 36V-23-750, 1x aku
Kód: 06008C1K03
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíječka, Nůž křovinořezu, Cívka s lankem, Ramenní popruh
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější stříhání živých plotů
- Odolné materiály a technologie bezuhlíkového motoru zaručují dlouhou životnost
- Výborně vyvážená a vylepšená ergonomická konstrukce umožňuje snadný, avšak výkonný provoz
- Kovový nůž Laser Cut určený pro náročnější stříhání
- Cívka EasyWind pro rychlé a snadné vložení lanka
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pro všechno nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
- Ochranný oblouk
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Svoboda, výkon a výdrž akumulátorového napájení, které dostanou zahradu opět pod kontrolu
Vďaka výkonnému bezuhlíkovému motoru akumulátorového náradia Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 je odstraňovanie dlhej trávy, buriny, žihľavy, ostružín a kríkov hračkou. Technológia konštantnej elektroniky automaticky upravuje výkon náradia, aby sa prispôsobil vykonávanej práci a udržiavala sa prevádzková rýchlosť. Inteligentná technológia Syneon poskytuje podľa potreby výkon alebo výdrž a indikátor stavu akumulátora zaručuje aktuálne informovanie o úrovni nabitia akumulátora. Ergonomická konštrukcia a ľahká manévrovateľnosť znižujú únavu pri dlhotrvajúcom vyžínaní, dištančný oblúk chráni cenné stromy a rastliny a umožňuje prácu bez obáv. Toto náradie patrí do systému 36V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pre všetko náradie 36V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06008C1K03
0 600 8C1 K03
0.600.8C1.K03
EAN
4059952660530
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952660530 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4..500 - 6.400 min-1 |
| Systém kosenia: | ostrá čepeľ / cievka Pro-Tap |
| Šírka záberu - čepeľ: | 23 cm |
| Šírka záberu - lanko: | 33 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,0 mm |
| Otvor čepele: | 25,4 mm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 3 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1636 x 412 x 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
