Bosch Akumulátorový křovinořez AdvancedBrushCut 36V-23-750, solo
Kód: 06008C1K02
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Čepel křovinořezu, Cívka s lankem, Popruh na rameno
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější střih živých plotů
- Odolné materiály a technologie bezuhlíkového motoru zaručují dlouhou životnost
- Výborně vyvážená a vylepšená ergonomická konstrukce umožňuje snadný, avšak výkonný provoz
- Kovový nůž Laser Cut určený pro náročnější střihání
- Cívka EasyWind pro rychlé a snadné vložení lanka
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
- Ochranný strmeň
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Svoboda, výkon a výdrž akumulátorového napájení, které dostanou zahradu opět pod kontrolu
Díky výkonnému bezuhlíkovému motoru akumulátorového nářadí Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 je odstraňování dlouhé trávy, plevele, kopřiv, ostružiní a keřů hračkou. Technologie konstantní elektroniky automaticky upravuje výkon nářadí, aby se přizpůsobil prováděné práci a udržovala se provozní rychlost. Inteligentní technologie Syneon poskytuje podle potřeby výkon nebo výdrž a indikátor stavu akumulátoru zaručuje aktuální informování o úrovni nabití akumulátoru. Ergonomická konstrukce a lehká manévrovatelnost snižují únavu při dlouhodobém vyžínání, distanční oblouk chrání cenné stromy a rostliny a umožňuje práci bez obav. Toto nářadí patří do systému 36V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro veškeré nářadí 36V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06008C1K02
0 600 8C1 K02
0.600.8C1.K02
EAN
4059952636429
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952636429 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 - 6.400 min-1 |
| Systém kosenia: | ostrá čepeľ / cievka Pro-Tap |
| Šírka záberu - čepeľ: | 23 cm |
| Šírka záberu - lanko: | 33 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,0 mm |
| Otvor čepele: | 25,4 mm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 3 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1636 x 412 x 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
