Bosch Bourací kladivo GSH 27 VC
Kód: 061130A000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton, SEKÁČ NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký příklepový výkon díky energii příklepu 62 J a frekvenci 1 000 příklepů za minutu
- Velmi slabé vibrace (jen 8,5 m/s²) díky odděleným rukojetím a příklepovému mechanismu redukujícímu vibrace – pro delší dobu použití během dne
- Velmi dlouhá životnost díky velmi kvalitním komponentům z hliníku a oceli
- Optimální manipulace: Ergonomické rukojeti s tlumicí vložkou Softgrip a nízkým těžištěm nářadí pro optimální manipulaci
- Protiskluzový povrch zabraňuje spadnutí nářadí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 27 VC Professional: Podrobnější informace
Bosch GSH 27 VC Professional s Vibration Control je nejvýkonnější elektrické bourací kladivo Bosch. Jeho vysoce výkonný motor dodává energii nárazu 62 joulů a zajišťuje tak nejvyšší demoliční výkon v segmentu bouracích kladiv Bosch. Díky svým robustním kovovým komponentům je navrženo tak, aby vydrželo. Kromě toho Vibration Control umožňuje pohodlnou manipulaci a menší únavu při dlouhodobých aplikacích. Toto elektrické nářadí je ideální pro bourací práce v betonu a kameni. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu GDE hex Professional. GSH 27 VC Professional má také protiskluzový povrch, který zabraňuje převrhnutí nářadí.
Objednací číslo Bosch
061130A000
0 611 30A 000
0.611.30A.000
EAN
3165140524322
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Búracie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140524322 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 2.000 W |
| Energia príklepu, max.: | 62 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 29,5 kg |
| Upínanie nástrojov: | 28 mm vnútorný šesťhran |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
