Bosch Bourací kladivo GSH 16-30
Kód: 0611335100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rukojeť na přenášení, Špičatý sekáč - délka 400 mm 2608690111, Balení kufr na přenášení s kolečky (vozík 2605438628)
Uživatelské výhody nářadí
- Nejvyšší úběrový výkon díky energii příklepu 41 J a příkonu motoru 1 750 W
- Nejdelší životnost díky robustní konstrukci a použití vysoce kvalitních materiálů
- Tlumení vibrací Vibration Control pro snížení zdraví škodlivých vibrací a tím pro prodloužení doby používání, jakož i vyšší komfort obsluhy
- Praktické: v sériově dodávaném vozíku lze kladivo GSH 16 Professional jednoduše a pohodlně transportovat na kolečkách
- Výborná manipulace díky velké rukojeti
- Vypínač má optimální polohu a tím zabraňuje neúmyslnému vypnutí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 16-30 Professional: Podrobnější informace
Bosch GSH 16-30 Professional s funkcí Vibration Control a šestihranným upínáním 30 mm je univerzální bourací kladivo v rámci řady elektrických bouracích kladiv Bosch. Pozoruhodně výkonný motor poskytuje mimořádnou energii příklepu 41 J a obdivuhodně vysokou rychlost odstraňování materiálu. Toto bourací kladivo je rovněž navrženo s ohledem na odolnost, a to díky výjimečně robustním kovovým komponentům. Snadná manévrovatelnost a nízké vibrace umožňují vynikající manipulaci. Toto nářadí je určeno pro sekání do betonu a kamene. Je kompatibilní s nástavcem na odsávání prachu GDE hex Professional.
Objednací číslo Bosch
0611335100
0 611 335 100
0.611.335.100
EAN
3165140410380
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Búracie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140410380 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.750 W |
| Energia príklepu, max.: | 41 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.300 min-1 |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Dĺžka: | 760 mm |
| Šírka: | 255 mm |
| Upínanie nástrojov: | 30 mm vnútorný šesťhran |
Bouracie kladivo Bosch GSH 16-30 a GSH 16-28 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
